YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Görgüsüzlükle suçlanan işadamı dolandırıcılıktan gözaltında
Görgüsüzlükle suçlanan işadamı dolandırıcılıktan gözaltında
Görgüsüzlükle suçlanan işadamı dolandırıcılıktan gözaltında
26 Kasım 2008 / 12:17 Güncelleme: 26 Kasım 2008 / 00:00

Oğlunun sünneti için stadyum ve helikopter kiralayan Bursalı işadamı İsmail Dengiz'in dolandırıcılık suçlamasıyla gözaltına alındığı bildirildi.


İsmail Dengiz, 11 yaşındaki oğlu Tahsin Dengiz'in sünnet düğünü için stadyum ve helikopter kiralamıştı. Düğünün yapıldığı stadyuma helikopter ile inen sünnet olan Tahsin Dengiz, babası İsmail Dengiz'in şarkı söyleyen Hüner Coşkuner'e saçtığı paraları toplamıştı.


Etli pilav, helva ve meyvenin ikram edildiği sünnet düğününe gelen 2 bin 500 kişiyle teker teker ilgilenen işadamı İsmail Dengiz, "Oğluma babamın adını verdim. Sünnet töreninin uzun yıllar konuşulması için stadyum ve helikopter kiraladım. Üç gün üç gece sürecek düğüne katılımın fazla olması için gazeteye ilanda verdim. Bizim için çok özel olan Tahsin'e tüm servetimi harcamaya hazırım" dediye konuşmuştu. Dengiz, gazetecilerin, "Düğün töreni kaç YTL'ye mal oldu" surosuna, "Para hiç sorun değil" diyerek, oğluna evlendiği gün F-16 kiralamayı düşündüğünü sözlerine eklemişti. RADİKALGÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler