YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gönül'den ilginç Heron cevabı
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, cuma namazı sonrası basının yönelttiği Heron görüntüleriyle ilgili soruya ilginç bir yanıt verdi. Topu partisine atan Gönül, "Parti, Heron'larla ilgili gerekli açıklamayı yaptı"dedi.
Gönül'den ilginç Heron cevabı
20 Ağustos 2010 / 14:59 Güncelleme: 20 Ağustos 2010 / 15:09

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül son günlerde tartışılan 'Heron' skandalıyla ilgili basın mensuplarının sorularını yine cevapsız bıraktı.

Bakan Gönül, bugün yine Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki Hantepe baskınındaki Heron görüntülerine rağmen yardım gönderilmemesi iddialarıyla ilgili sorulara muhatap oldu. Gönül, Meclis'te Cuma namazı sonrası basın mensuplarının 'Heron görüntüleri ile ilgili açıklama yapacak mısınız?' sorularına karşılık ilginç bir cevap verdi. Bakanlığını konunun dışında tutan Gönül, bu konudaki açıklamayı partinin yaptığını söyledi. Gönül, "Parti, Heronlarla ilgili gereken açıklamayı yaptı." dedi.
Cihan

GÜYA SAVUNMA BAKANI !
 // BATUHAN
Beni aşıyor dede anlayalım yoksa milletle dalga geçme hesap sormak için millet dağamı çıkacak yoksa ikinci bir pkk oluşturmak isteyenlere çanak mı tutuyorsunuz. Bu bakanın derhal görevinden alınması lazım şuna bakınız şehid ve asker ailelerini hafife alıp resmen dalga geçiyorlar....
20 Ağustos 2010 17:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler