YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gökçek de Twitter'da!
Twitter'da hesabı olan siyasiler arasına Ankara Büyükeşhir Belediye Başkanı Melih Gökçek de eklendi.. Bakın Gökçek'in ilk 'Twit'i ne oldu?
Gökçek de Twitter'da!
10 Ocak 2011 / 13:56 Güncelleme: 10 Ocak 2011 / 13:56

Twitter’da hesabı olan siyasilere Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek de eklendi ancak onun hesabında yazdıkları daha ilk baştan tartışma yarattı.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da pekçok siyasinin hesabı bulunmakta. Bunlardan en bilinenleri Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli.

Şimdi bu siyasilere bir yenisi eklendi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek.

Gökçek dün gece açtığı 06melihgokcek hesabında ilk olarak, hesabın kendisine ait olduğunu duyurdu ve daha önceden melihgokcek adına hesap açıldığından hesabın başına 06 eklemek zorunda kaldığını belirtti.

Ancak Gökçek’in sonraki mesajları daha ilginçti. Gökçek ilk mesajlarda kendisine hakaret edildiğini belirterek, avukatının bütün mesajlara bakacağını, hakaret edenlere de ceza ve tazminat davası açacağını belirtti.

Gökçek ayrıca hesabından sorulan sorulara cevap vereceğini de belirtti. (Habertürk)
 

Korkak
 // murat Çetin
Adam biliyor, herkes kendinden nefret ettiği için kötü şeyler yazılacak. Hemen uyarmış. Yok dava açacakmış. Metalden korkuyorsun trene neden biniyorsun. Hayret bir şey...
10 Ocak 2011 14:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler