YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gezi'nin çağrısına kulak asmadı
Geçtiğimiz yıl Gezi olaylarında, Taksim'e çıkan Halit Ergenç Gezi'nin yıldönümü nedeniyle yapılan çağrılara kulak asmadı.
Gezi'nin çağrısına kulak asmadı
31 Mayıs 2014 / 23:05 Güncelleme: 31 Mayıs 2014 / 23:07

Geçtiğimiz yıl Gezi Parkı olaylarına verdiği destekle bilinen Halit Ergenç, Gezi'nin yıldönümü dolayısıyla yapılan çağrılara bu kez kayıtsız kaldı.

Setten fotoğraf

Geçtiğimiz sene Taksim'deki eylemlere bizzat katılan ünlü oyuncunun bu sene Taksim'e çıkmak yerine sette olmayı tercih etti. Ergenç, oyuncu Yasemin Kay Allen'ın setteki son günü olması dolayısıyla çekilen hatıra fotoğrafında yer aldı.

Geçtiğimiz sene Gezi olayları sırasında Muhteşem Yüzyıl ekibi çekimlere ara vermişti. Dizi oyuncularının çoğu sette olmak yerine Taksim'e çıkmıştı. Bu sene ise oyuncular eylem çağrılarına kulak asmadı.

1-213.jpg

2-068.jpg

yorumun devamı
 // ibrahim kıyakoğlu
şimdi bütün güçleriyle barış sürecine yükleniyorlar fakat türk kürt kardeşliği bunlara yine fırsat vermeyeceklerdir .saygılarımla...
01 Haziran 2014 Pazar 15:37
büyük çapulcular artık tatildeler
 // ibrahim kıyakoğlu
bu hükümetin iktidarı süresince biri ''muhteşem yüzyıl'' adlı diziden diğeri de işbankası reklamlarından trilyonları kazandılar şimdi de önlerinde kışkırttıkları belki işsiz belki asgari ücretli sol eğilimli gençlerimiz ve anarşist gruplar var.nasıl bir çelişki bu demeyin cevabını az düşünün hemen bulacaksınız.bir tv'nin söyleşi programında gazeteci ''yabancı provakatörler bir yıkandıkları suda ikinci defa yıkanmazlar''demişti onun için bu seneki gezi kutlamaları(!) sönük geçti...
01 Haziran 2014 Pazar 15:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler