YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Gezicilerin yüzde 75'i CHP'li!
Mayıs ayından beri Türkiye'yi meşgul eden Gezi Parkı olaylarının arkasında kimin olduğu net olarak ortaya çıktı. Hükümetin güçlü isimlerinden Beşir Atalay CHP ile ilgili gerçeği açıkladı.
"Gezicilerin yüzde 75'i CHP'li!
24 Eylül 2013 / 09:54 Güncelleme: 24 Eylül 2013 / 09:55

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay NTV'deki "Mehmet Barlas ile 45 Dakika" programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Gezi Parkı olayları ile ilgili de konuşan Atalay kamuoyu yoklamasından bahsetti ve CHP'yi ilgilendiren rakamları canlı yayında açıkladı. 

Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin ellerinde çok sağlıklı veriler bulunduğuna dikkati çeken Atalay, "Taksim sonrası gelişen olaylarda CHP'nin aktif rolü çok fazladır" dedi.
Atalay, olaylara katılanların yüzde 75,5'ini CHP'li ve CHP'ye oy vereceğini söyleyenlerin oluşturduğunu belirtti.

Önümüzdeki yıl çetin bir yıl olacak

Önümüzdeki yıl çetin bir yıl, zor bir yıl olacağını dile getiren Atalay, inşallah Allah Türkiye'ye, hepimize kolaylık versin. İki seçimin olduğu, bizim büyük kararlar vereceğimiz bir yıl. Her şeyi bu süre içinde çalışacağız ve her şey iyi gidecek diye umut ediyoruz, açıklamasında bulundu.

CHP NİN YÜZDE 100 Ü GEZİCİ
 // GEZİ YORUM
Chp nin yüzde 100 ü gezici olduğuna göre, şaşırtmayan bir durum. Altertanif bir pkk kurulmak isteniyor. Ülkenin tek sorunu chp sorunudur. Gerisi, çorap söküğü gibi çözülür....
25 Eylül 2013 Çarşamba 12:02
malum un İlamıdır bu
 // Ali Fuat Atay
Evet bende her zaman söylemişimdir bu gezi terörünü CHP kendisi organize ediyor ama inanın umduğunu kesinlikle bulamayacak zira silahları ters tepecek bu mlllet artık eskisi gibi kesinlikle değil uyanmıştır gaflet uykusundan uyumayada bundan böyle kesinlikle imkan vermeyecektir her fırsatta bunların oyunlarını gezi prkı olayları ile olan Ergenekon olayları ile illişkilerini billmeyen kalmadı bunların kesinlikle İktidara gelme kaygısı yok....
24 Eylül 2013 Salı 10:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler