YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gezi olaylarında 'Almanya'nın parmağı var!
Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, son Gezi olaylarında Almanya'nın parmağı olduğunu söyledi.
Gezi olaylarında 'Almanya'nın parmağı var!
06 Ağustos 2013 / 00:24 Güncelleme: 06 Ağustos 2013 / 00:26

Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, son Gezi olaylarında Almanya'nın parmağı olduğunu söyledi. Burhan Kuzu, ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Edirne'nin Keşan ilçesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dikkat çekti. Milli birlik ve bütünlüğün korunması gerektiğini vurgulayan Kuzu, şunları kaydetti, "Aynı gemideyiz. Bu gemi su almaya başladığı zaman gidecek başka da bir yerimiz yok."

Kalkınan ve gelişen bir ülkeyi çekemeyenlerin çok fazla olduğuna dikkati çeken Kuzu, sözlerine şöyle devam etti, "Bakın şimdi İstanbul'a bir havaalanı yapıyoruz. Bir tanesini söyleyeceğim. Bu dünyanın 3 havaalanından bir tanesi olacak büyüklükte. Almanya'nın Frankfurt şehrindeki havaalanı ikinci üçüncü plana gidiyor. Öyle olunca da bu son Gezi olaylarında, mesela Almanya'nın çok büyük parmağı ve payı var, ajanlarla beraber. Dolayısıyla de bunu söylemekten çekinmiyorum. Piyasada bilgiler bunu doğruluyor. Başka ülkelerde de keza aynı şekilde devam ediyorlar. Kalkınan bir Türkiye istemiyorlar bölgesinde."

 

TÜRKİYE GAZETESİ

02:03
 // ALMANYA YENİLDİ BİZDE YENİLDİK YALANI
Vallahi de yalan, Tillahi de yalan. Koca Osmanlıyı Almanlar yıktı. Gerçek tarih okuyun da görün. Ha..! Yahudileri yakması da yalan. Çingene, deli, yoksul ve vasıfsız insanlar katledilip, İsrail devletinin kurulmasına da öncü olmuştur. 1700 sonrası yazılan tüm tarih yalandır....
06 Ağustos 2013 02:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler