YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Geske: Tehdit Ediliyorum
Malatya'daki Zirve Yayınevi katliamında öldürülen Alman Tilman Geske'nin eşi tehdit edildiğini iddia etti
Geske: Tehdit Ediliyorum
03 Aralık 2009 / 17:43 Güncelleme: 03 Aralık 2009 / 17:46

Malatya'da 18 Nisan 2007 tarihinde Zirve Yayınevi'nde öldürülen 3 kişiden birisi olan Alman Tilman Geske'nin halen 3 çocuğu ile birlikte Malatya'da yaşayan Alman eşi Suzanna Geske, tehdit edilmekten dolayı şikayette bulundu. 
 

Tek başına kullandığı özel otomobili ile Malatya Adliyesi'ne gelen Suzanna Geske, burada Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı'na oğlunun cep telefonuna gelen tehditlerden dolayı şikayetçi oldu. 
 

Tehditler konusunda açıklama yapmaktan ve detay vermekten kaçınan Suzanna Geske, yine otomobiline binerek adliyeden ayrıldı.  
 

Bu arada, Malatya'da 18 Nisan 2007 tarihinde meydana gelen olayda, 1'i Alman ve 2'si sonradan Hıristiyan olan toplam 3 kişi öldürülmüştü. Olayla ilgili olarak halen 5 kişi tutuklu olarak yargılanırken, Malatya 3. ağır Ceza Mahkemesi'ndeki davanın şimdiye kadar 22 tane duruşması gerçekleştirildi. Davada Cumhuriyet Savcısı, son duruşmada dosyayı mütalaa aşamasına getirdiğini açıkladı. Davanın 23. duruşması ise 25 Aralık 2009 günü yapılacak.

:))
 // Özgür ULUDAĞ
Tehdit ederek bir yere varacağını zanneden bu zavallılar da kim acaba ?? Bizler bu ülkenin cocuklarıyız ve Hristiyanız.. Bunun için buradan gitmeyide inancımızdan sapmayıda Düşünmüyoruz boşuna çabalamaktan vazgeçin....
05 Aralık 2009 21:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler