YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gerçeker'in istifasını istedi!
Gerçeker'in istifasını istedi!
11 Eylül 2010 09:16
Başbakan, daha önce cübbeyi çıkar siyaset yap çağrısında bulunduğu Yargıtay Başkanı Gerçeker'i sert eleştirdi.

Başbakan, daha önce cübbeyi çıkar siyaset yap çağrısında bulunduğu Yargıtay Başkanı Gerçeker'i sert eleştirdi. 'Ön ve arka bahçe değiliz' diyen Gerçeker'e külahıma anlat diye cevap veren Erdoğan istifa istedi.

Başbakan Erdoğan, cuma namazı sonrası İstanbul'un bazı ilçelerinde parti otobüsünün üzerinden halka hitap etti.

KÜLAHIMA ANLAT


Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker'in, yargının birilerinin arka bahçesi olduğu yorumuna tepki gösterip, yargının bağımsız olduğunu vurgala-masını eleştiren Başbakan Erdoğan şunları söyledi:

"Biz hiç kimsenin ne arka bahçesi ne de ön bahçesiyiz diyor ya sayın Başkan. Sayın Başkan onu külahıma anlat. Biz damdan düştük, damdan. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Ve milletvekili aday olduğumuz süreçte de nelerle karşılaştığımız... Danıştay'da, Valilikte, bütün il müdürlerinin atanmasında çektiğimiz çileleri biz biliyoruz.Ayağımızda prgangalarla ülke yönetiyoruz, ülke. Bütün iyi niyetimizi her zaman suistimal ettiler.

İşte bu yıl yine Yargının açılış töreninde maşallah gayet güzel siyaset yaptılar. Anayasa Mahkemesi'nin verdiği kararı kalkıyor orada adeta bir Cumhuriyet Halk Partisi'nin söylemi gibi kullanıyorlar. Kararlarınızla konuşun. Çok merak ediyorsanız emekliliği bekleme, emekli olmadan istifa et, gel siyasete soyun. Olması gereken budur. Biz bunu bekleriz" (Bugün)

ONLAR PARTİ KURSA !
 // BATUHAN
Onlar parti kursa geçmişte horoz partisine döner arkalarına bakmadan kaçar gider evrenin komşusu olurlar....
11 Eylül 2010 10:08
Senin Yerin DOlmaz
 // AK gençlik
senin ALLAHına kurban aşiretimiz ve komşu aşiretlerin bütün oyları sana ALLAH senden razı olsun dini bütün müslüman kararlı demokrat başkanım...
11 Eylül 2010 10:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler