YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay'dan flaş açıklama: 250 kişilik grup ateş açtı
Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki bir örgüt üyesine ait heykelin kaldırılması sırasında çıkan olaylara ilişkin açıklama yaptı.
Genelkurmay'dan flaş açıklama: 250 kişilik grup ateş açtı
19 Ağustos 2014 / 13:43 Güncelleme: 19 Ağustos 2014 / 13:57

Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki bir örgüt üyesine ait heykelin kaldırılması sırasında çıkan olaylara ilişkin "Aralarında bölücü terör örgütü mensuplarının da bulunduğu 200-250 kişilik grup tarafından; silahlı saldırıda bulunulmuş, yapılan silahlı saldırıya unsurlarımız tarafından anında karşılık verilmiştir"

"Bölücü terör örgütü mensuplarınca birliklerin emniyetini havadan sağlayan helikopterlere de ateş açılmış, taarruz helikopterlerinin karşılık vermesi sonucu ateş kesilmiştir. Taarruz helikopter kolunda bulunan 2 helikopterde 6 mermi izi tespit edilmiştir" açıklamasında bulundu.

 

14:59
 // HEYY KEL!
Türkiye'de kimsenin heykelini istemiyoruz. Gerek Atatürk, gerekse başka şahsiyetlere ait hiç bir heykel istemiyoruz. Kedi, kuş, köpek vb heykeller tamam da, bu şahıs heykelleri neyin nesi? Heykeli dikilecek birileri varsa, o da; mucit ve bilimadamlarıdır. Ben kürdüm, kürtlerin bu gibi saçma sapan beyaz türk adetlerini taklit etmesini yadırgıyorum....
19 Ağustos 2014 14:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler