YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay'dan açıklama
Genelkurmay Başkanlığı 20 Temmuz 2011 tarihinden bu yana hiç bir köşe yazarının yazısının TSK ağında yer alamadığını bildirdi...
Genelkurmay'dan açıklama
08 Mayıs 2012 / 16:21 Güncelleme: 08 Mayıs 2012 / 16:23

Genelkurmay Başkanlığı tarafından, ''Türk Silahlı Kuvvetleri'nin birlik, karargah ve kurumlarında askeri personelin kullanımına açık olan TSK Ağı'nda (İNTRANET), 20 Temmuz 2011 tarihinden itibaren, hiçbir köşe yazarının yazısının yer almadığı'' bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan açıklamada, bazı basın yayın organlarında, Genelkurmay Başkanlığı'nca bir yazarın yazılarına erişimin engellendiği şeklinde haber ve iddialara yer verildiği belirtildi.

''Türk Silahlı Kuvvetlerinin birlik, karargah ve kurumlarında askeri personelin kullanımına açık olan TSK Ağı'nda (İNTRANET), 20 Temmuz 2011 tarihinden itibaren, hiçbir köşe yazarının yazısının yer almadığı'' ifade edilen açıklamada, ayrıca ''TSK birliklerinde kullanıma açık olan Genel İnternet Ağı'nda, basın yayın organlarına veya yazarların yazılarına erişimi engelleyen hiçbir kısıtlamanın bulunmadığı'' kaydedildi. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler