YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay'dan açıklama
Genelkurmay'dan açıklama
15 Temmuz 2011 00:30
Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'daki terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Terör örgütüyle yakın mesafeden sıcak temas sağlandığı, atılan el bombalarının etkisiyle ormanlık alanda çıkan yangında 13 askerin şehit olduğunu bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan Diyarbakır'daki terörist saldırıya ilişkin yapılan açıklamada, Diyarbakır ili Silvan ilçesi kırsal kesiminde operasyon için arazide bulunan bir birliğin, bugün saat 14.45 sularında ormanlık bir alanda, bir grup terör örgütü mensubu ile karşılaştığını ve yakın mesafeden sıcak temasa girildiği bildirildi.

Çıkan çatışmada ve ormanlık alanda teröristlerce atılan el bombalarının etkisiyle çıkan yangından dolayı 13 askeri personelin şehit olduğu, ayrıca, ikisi ağır olmak üzere 7 askeri personelin yaralandığı ifade edilen açıklamada, yaralı personel Diyarbakır Asker Hastanesinde tedavi altına alındığı, yapılan ilk tespitlere göre, çıkan çatışmada 7 teröristin etkisiz hale getirildiğinin anlaşıldığı kaydedildi.

AA

iyi bildikleri şey...
 // ibrahim çelikoğlu
Kardeşi kardeşle kapıştırıp,psikolojik savaş diye öğünenler,terör örgütü olursa kafaları duruyor.Uzman,yangın çıkarsa'yı,rüzgarı hesap edemezmi?Bu milletin yaşama hakkı ne kadar önemli burada ispatını görüyoruz.Yabancı Haberalma güçlerinden santaj olduğuda meydanda."Bizi engellerseniz terör çıkar"gözdağı.Terörün bitmesi Yabancıların bitmesinden geçtiğide meydanda......
15 Temmuz 2011 10:09
Bu nasıl iş?
 // Işık
Bu iş acemi askerlerle olmaz deniliyor yıllardır halen ortada Özel Harekat yok. Profesyonel ordu yok! Yine kayıplar bizden hep bizden. Teröristlerden 7 kişinin öldüğü anlaşılmış? Nasıl anlaşılmış acaba? Öyle yer bakınca şıp diye 7 ölünün izleri mi sırıtıyor? Niye bunların cesetleri yok acaba? Hep yalan yanlış bilgiler ile kamuoyu ve millet uyutuluyor!Bunlar işlerini yapmaktan acizler!Ancak,darbe konusunda,hükümete muhtıra konusunda uzmanlar! Buorduya vatanda...
14 Temmuz 2011 23:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler