YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar kurtarıldı!
Ankara'nın Kazan ilçesi yakınındaki Akıncı 4. Ana Jet Üs Komutanlığına operasyon düzenleyen askeri birlikler, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı kurtardı.
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar kurtarıldı!
16 Temmuz 2016 / 09:41 Güncelleme: 16 Temmuz 2016 / 10:58

Alınan bilgiye göre, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), darbe girişimi sırasında rehin aldığı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Akıncı'daki 4. Ana Jet Üs Komutanlığına düzenlenen operasyonla kurtarıldı. Akar, güvenli bölgeye götürülüyor.

Jandarma Genel Komutanlığı da Ankara Emniyet Müdürlüğü özel harekat polislerince ele geçirildi. Karargahtaki FETÖ'ye mensup askerler etkisiz hale getirildi.

BAŞBAKAN YILDIRIM: HULUSİ AKAR GÖREVİNİN BAŞINDA

Başbakan Yıldırım: "Genelkurmay Başkanımız Hulusi Akar, sağ salim kurtarıldı ve şu anda Çankaya'da kriz merkezinde görevinin başındadır."

İşte Hulusi Akar'ın ilk görüntüsü:

darbe
 // vatandas
Cok tuhaf bir darbe. nerde bu ülkenin gizli istibarathi? bu isin icinde bir is varya,Allah sonumuzu hayirli kilsin...
16 Temmuz 2016 11:10
 // Akıl
Allah(cc) rızası için paralel teröristlerin doktor ayağını da etkisiz hale getirsinler. Bunları şımartan sonra şımarttıklarını da kendilerine engel olacakların önünün kesilmesi için kullanan fethullahçı dinsiz teröristler artık kabak gibi ortada. Silahlı teröre kalkanlarca mahkeme mahkeme süründürülen veya fethullahçılarca alakasız tayinleri yapılan insanlar bunların hedefindeydi. İnşallah alayı etkisiz hale getirilir....
16 Temmuz 2016 09:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler