YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay Başkanı Akar şehit ailerine taziye ziyaretinde bulundu
Genelkurmay Başkanı Akar şehit ailerine taziye ziyaretinde bulundu
06 Eylül 2016 00:51
Şehit Harun Parlak ve Savaş Batu'nun cenaze törenine katılan Genelkurmay Başkanı Akar, 'Hepsi bitinceye kadar mücadele sürecek' dedi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Van'ın Çaldıran ilçesi Tendürek Dağı bölgesinde teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen üsteğmen Harun Parlak'ın ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Orgeneral Akar'a ziyarette, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ümit Dündar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler eşlik etti.

Komutanlar, Yenimahalle'de şehidin evi önünde kurulan taziye çadırını ziyaret ederek şehidin babası Ethem Parlak ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.
Daha sonra Kur'an-ı Kerim okundu, şehitler için dua edildi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve komutanlar, taziye ziyaretinin ardından çadırdan ayrıldı.

Ziyarette, şehidin dedesi Nail Kablan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi, halkı meydanlara davet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı şiiri okudu.

0450.jpg

Hulusi Akar, bölücü terör örgütü mensuplarınca Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde düzenlenen saldırıda şehit düşen uzman çavuş Savaş Batu'nun ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti. Orgeneral Akar'a ziyarette, kuvvet komutanları da eşlik etti.

Yaklaşık yarım saat süren basına kapalı ziyaretin ardından Orgeneral Akar, kendilerine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamladı.

Bir gazetecinin, "Alanda her türlü terör örgütüne karşı mücadele sürüyor, mesajınız ne olur?" sorusu üzerine Akar, "Mücadelemiz sonuna kadar sürecek. Hepsi bitinceye kadar." dedi.

foto-367.jpg

AKARIN İLMİK TEZGAHI BÜYÜK OYUNLAR-5
 // ARSLAN
Putin çindeki G-20 zirvesinde güzel bir şaka yaptı aslında o şaka değildi Putin, “İstihbarat şefi burada olduğuna göre konuşacak bir şeyimiz kalmıyor. O size zaten her şeyi anlatmıştır” esprisini yaptı.Devletlerin şakası olmaz hele böyle bir dönemde iken KGB Fetö oyununu bozmamıza yardımcı oldu herşey çok önceden hazırdı..!...
06 Eylül 2016 Salı 05:31
AKARIN İLMİK TEZGAHI BÜYÜK OYUNLAR-4
 // ARSLAN
Rusyanın uçağını vurmamızın fetö ile alakası yok..! bunu herkes biliyor..! haklı bir gerekçesi vardı ve emir genelkurmaydan gelme idi devletimiz bu yüzden arkasında durdu.
Birden bire Rusya ile sanki fetö karakedi olmuş gibi bir durum çıkartıldı Suriyede esada destek veren müslümanları katleden Rusya bir anda müttefikimiz oldu ne garip değil mi..!

ASLINDA MESELE ÇOK AÇIK KGB SAYESİNDE FETÖNÜN PLANI BOZULDU DOSTLUK BÖYLE BAŞLADI...
KENDİ MİTİMİZİN 7000 İSTİHBARATÇININ 6500 Ü FETÖCÜ ÇIKTI..!...
06 Eylül 2016 Salı 05:13
AKARIN İLMİK TEZGAHI BÜYÜK OYUNLAR-3
 // ARSLAN
Fırında ne pişerse medyaya o servis edilir ama yapbozun parçaları eksik kalınca hiçbir şey göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkıyor..!
Bana kalırsa darbe yapılacağı biliniyordu sadece tasma gevşek tutuldu aksi taktirde akarda hainler arasındadır başka açıklaması yok...
hem 150 general onbinlerce subay fetöcü diyeceksin sonra bir avuç kişi darbe yaptı diyeceksin saçmalık üstüne saçmalık bu güçle değil darbe harp kazanırsın..!...
06 Eylül 2016 Salı 05:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler