YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay Başkanı Akar: O hainler en ağır şekilde cezalandırılacak
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, "Milletimize ihanet eden bu alçaklara layık oldukları cevap verilmiştir. Bu rezaleti Türkiye Cumhuriyeti devletine, TSK'ya ve asil milletimize yaşatan hainler en ağır şekilde cezalandırılacaktır" dedi.
Genelkurmay Başkanı Akar: O hainler en ağır şekilde cezalandırılacak
07 Ağustos 2016 / 23:40 Güncelleme: 08 Ağustos 2016 / 09:31

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar Yenikapı'da yapılan 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde halka seslendi.

Akar'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

"Bugün burada 7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler Mitinginde TSK komuta kademesi ile, sizlerle beraber olmanın onur ve heyecanını yaşıyorum.

Milletimize ihanet eden bu alçaklara layık oldukları cevap verilmiştir. Bu rezaleti Türkiye Cumhuriyeti devletine, TSK'ya ve asil milletimize yaşatan hainler en ağır şekilde cezalandırılacaktır.

Yüce milletimizin asker elbisesi içine girmiş eli kanlı canilerle ile tehditlerle canla başla mücadele eden kahraman evlatlarını ayırarak davranması biz güç ve moral vermiştir. Bizlere gösterdiğiniz bu yakın ilgi ve sevginin hayati öneme sahip olduğunun da farkındayız. Asil milletimizin gösterdiği kahramanlık her türlü takdirin üzerindedir. Bir kez daha sizlerin şahsında asil milletimize şükranlarımı sunuyorum.
Bu hain çetenin temizlenmesinde canlarını ortaya koyanlar yani sizlerle ve diğer devlet kurumlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Yüce Türk milletini sayıyla selamlıyorum. Asil milletimizin yolu bahtı açık olsun."

İsâbet 12
 // Rasim DUMAN
Keşke kahraman Genelkurmay Başkanımızı da mitingde konuşturmayı akıl etseler diye aklımdan geçiyordu, çok şükür bu husus ta ihmâl edilmemiş. Böylece "resim" tamamlanmış oldu, çok ta güzel oldu. Doğrusu Komutanımız da iyi bir hâtip olduğunu herkese gösterdi. Herşey çok güzeldi. Orada ve Türkiyemizin her tarafında mitinge katılan herkese en kalbî minnetlerimi, şükrânlarımı, muhâbbet hürmet ve teşekkürlerimi sunuyor, dua ediyorum. Tarihî bir gün yaşadık elhamdülillâh....
07 Ağustos 2016 Pazar 23:23
 // Halil ibrahim TÜRKEN
Adam gibi adam helal olsun sana paşam...
07 Ağustos 2016 21:16
 // Yasin
Sağol komutanım cok güzel konuştunuz...
07 Ağustos 2016 20:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler