YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genelkurmay açıkladı: 33 terörist öldürüldü
Genelkurmay Başkanlığı, devam eden operasyonlarda dün Şırnak'ın Cizre ilçesinde 27, Silopi ilçesinde 2, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde ise 4 bölücü terör örgütü mensubunun etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Genelkurmay açıkladı: 33 terörist öldürüldü
21 Ocak 2016 / 13:06 Güncelleme: 21 Ocak 2016 / 13:25

Genelkurmay'dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

CİZRE

Şırnak / Cizre’de devam eden operasyonda;

27 bölücü terör örgütü mensubu terörist etkisiz hale getirilmiş (Operasyonda, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 391’dir.), dokuz adet el yapımı patlayıcı imha edilmiş, bir RPG-7 roketatar, bir tabanca, bir tabanca şarjörü, muhtelif cins ve miktarda 176 fişek, iki av tüfeği, beş Kaleşnikof piyade tüfeği şarjörü, bir el telsizi, iki dizüstü bilgisayar ve bir el dürbünü ele geçirilmiştir.

SİLOPİ

Şırnak / Silopi’de devam eden operasyonda; 

İki bölücü terör örgütü mensubu terörist etkisiz hale getirilmiştir. (Operasyonda, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 142’dir.)

SUR

Diyarbakır / Sur’da devam eden operasyonda; 

Dört bölücü terör örgütü mensubu terörist etkisiz hale getirilmiş (Operasyonda, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 108’dir.), sekiz adet el yapımı patlayıcı imha edilmiş, beş av tüfeği ele geçirilmiştir.

MAASALLAH BAREK ALLAH
 // OSMANLI
ALLAH ISINIZI RASGETIRSIN. ALLAH SIZI KORUSUN, YARDIM ETSIN VE SIZE DESTEK VERSIN. ALLAHA SIGININ EY ASKERLERIMIZ, SÜPHESIZ KI ALLAH SIZE YARDIM EDER! ALLAHA EMANET OLUN...
21 Ocak 2016 Perşembe 18:25
 // atak
ne kadar it varmış böyle anasini satyim avla avla bitmiyor,,domuz sürüsü gibi şerefsizler...
21 Ocak 2016 15:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler