YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Genel başkanlardan teröre tepki
Ankara'daki hain terör saldırısı sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan kınama mesajları geldi.
Genel başkanlardan teröre tepki
18 Şubat 2016 / 07:25 Güncelleme: 18 Şubat 2016 / 08:41

'SALDIRIYI LANETLİYORUM'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da yaşanan bombalı saldırıya ilişkin açıklama yaptı: “Ankara’da görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik, bu akşam saatlerinde gerçekleyen terör saldırısını lanetliyorum. Terör saldırısını gerçekleştirenler ve saldırının arkasındaki karanlık güçler, milletimizin dayanışma ve birlik duygusunu aşamayacak; Türkiye Cumhuriyetimiz ve tüm vatandaşlarımız, bu hain saldırıyla ulaşılmak istenen hedefin karşısında kararlılıkla duracaktır.”

AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR'

MHP Lideri Devlet Bahçeli, saldırıya sert tepki gösterdi: “Bu olağanüstü durum açıkça düşmanlık ve barbarlıktır. Kim ne yaparsa yapsın, aziz milletimiz teröre boyun eğmeyecek, teslim olmayacaktır. Hiçbir cani, hiçbir katil, hiçbir terör örgütü ve bunları himaye eden yerli ve yabancı işbirlikçiler amaçlarına ulaşamayacaklardır. Ankara’daki bombalı saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Bu canavarlığı yapanlarla birlikte arkasında duran karanlık cephenin teşhis ve deşifresinin yapılarak hak ettikleri cezayı almalarını bekliyorum.”  

'ACIMASIZ SALDIRIYI KINIYORUM'

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Twitter adresinden Ankara'daki patlamaya ilişkin açıklama yaptı: "Ankara'daki acımasız saldırıyı kınıyor, hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifa diliyorum." 

 // Hasan Öztürk
Sayın kılıçdaroğlu , bu arkadaşlara söylüyorum lütfen bi daha yapmasınlar diyemi kınadı acaba , hendek kınamasında olduğu gibi...
18 Şubat 2016 16:23
sorumsuzlar
 // gül argu
sorumsuz parti başkanları sizin davranış bozukluğunuzdan türkiye bu hale geldi şimdi kınıyorsunuzbende sizleri kınıyorum .ölnler arasında belki sizinde secmeniniz olabilir .allah türk devletini korusun...
18 Şubat 2016 Perşembe 11:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler