YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Gelsin Danıştay yönetsin"
Başbakan Erdoğan Ankara'da yolcu ücretleri ile ilgili Danıştay kararına tepki gösterdi: Ankara Belediyesi'ni gelsin Danıştay yönetsin!
"Gelsin Danıştay yönetsin"
11 Mart 2010 / 13:24 Güncelleme: 11 Mart 2010 / 13:25

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Danıştay'ın Ankara'daki ulaşım ücretlerini 6 yıl öncesine döndürmesiyle ilgili kararını sert bir dille eleştirdi....

Ankara'da yapımı tamamlanan sağlık tesislerinin toplu açılış törenine katılan Erdoğan yaptığı konuşmada Danıştay kararına yüklendi. ''Ankara Belediyesi kapısına kilit vursun, gelsin Danıştay yönetsin'' diyen Erdoğan'ın açıklamlarından satırbaşları;

Hazırlıklarımızı tamamladık. Yargıda reform paketi için randevu isteyeceğiz. Randevu verdiler verdiler. Vermediler biz milletimize duyuracağız.

Bunlar reform paketini görmeden karşı çıkıyorlar.

Katkıları olsa şu anda bulunduğumuz noktadan daha ileride olurduk.

ANKARA’DAKİ ULAŞIM ZAMMI

Danıştay bir karar aldı Ankara’da ulaşım ücretleri 6 yıl öncesine döndü. Vatandaşım ilk anda anlayamayabilir. Türkiye’de neredeyse bütün belediyeler işte bu anlayıştan dolayı zarardadır.

Akaryakıt fiyatını belediye mi belirliyor. Siz kalkıp bunu enflasyona orantıladığınız zaman bu yanlış bir değerlendirmedir.

Bunun başında bir Ak Partili Belediye Başkanı var batsın da ne olursa olsun derseniz bu belediye başkanına değil, Ankara halkına zulüm olur.

ANKARA BELEDİYESİ'Nİ GELSİN DANIŞTAY YÖNETSİN

Ankara Belediyesi kapısına kilit vursun, gelsin Danıştay yönetsin.

Biz millete hesap veriyoruz ama millet adına karar verenlerin millete hesap verme gibi bir durumları yok ki.

Ama biz kararı alırken de hesabı verirken de milletin karşısındayız.

Bu ülkede seçilmiş atanmış ayrımını yapmamamız lazım.

Bu ülkeyi idare etmek isteyen için siyaset yolu açık. Şehri idare etmek isteyenler için siyaset yolu açık.

KENDİLERİDE ALTI YIL ÖNCEKİ MAAŞLARINA GERİ DÖNSÜNLER !
 // VATANDAŞ
Biz de vatandaş olarak Danıştay hükümetine diyoruz ki sizler nasıl olsa doğru karar veriyorsunuz adilsiniz,adaletlisiniz sizde 6 yıl önceki maaşlarınıza geri dönsenizde iyi bir emsal teşkil etse,örnek vatanperver olduğunuzu verdiğiniz kararın doğruluğunu isbatlasanız nasıl olur,ne dersiniz ?...
11 Mart 2010 14:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler