YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gaziantep'te ikinci patlama!
Gaziantep'teki patlamanın ardından yeniden alarma geçildi. Cadde üzerinde bulunan ekmek fırınına DEAŞ militanının girdiği yönünde ihbar geldi.
Gaziantep'te ikinci patlama!
16 Ekim 2016 / 15:57 Güncelleme: 16 Ekim 2016 / 16:57

Gaziantep'te Gazikent Burak Mahallesi 41 nolu cadde üzerinde bulunan ekmek fırınına DEAŞ militanının girdiği yönünde istihbarat üzerine harekete geçen polis, caddede önlem aldı.

ÖNCE ÇATIŞMA ARDINDAN PATLAMA SESLERİ DUYULDU

Özel harekat polisleri de operasyon başlattı. Operasyon sırasında önce çatışma ardından patlama sesleri duyuldu.

İKİNCİ CANLI BOMBA KENDİNİ PATLATTI

Gelen bilgilere göre operasyon sırasında 2. canlı bomba da kendini patlattı.Olayda herhangi can kaybı ya da yaralının olup olmadığı hakkında henüz bilgi verilmedi. 

TERÖRİST GAZİANTEP SORUMLUSU ÇIKTI

Gaziantep Burak mahallesindeki patlamada kendini infilak ettiren teröristin DAEŞ'in Gaziantep sorumlusu Mehmet Kadir Cabael olduğu belirlendi. Teröristin parçalandığı evde eşi ve iki çocuğu ise sağ olarak ele geçirildi.

İLK PATLAMADA 3 POLİS ŞEHİT OLMUŞTU

Şahinbey ilçesinde terör örgütü DEAŞ'ın hücre evine yönelik düzenlenen operasyon sırasında yakalanacağını anlayan teröristler kendilerini patlattı. Patlama sonucu 3 polis şehit oldu, 4'ü Suriye uyruklu 8 kişi yaralandı.

 // Selim
Bizden ölenler Rabbine kavuştu. Rabbim İmanlarını kabul etsin. Rahmeti ile muamele etsin. Cennet ve Cemal'i ile mükafatlandırsın. Terör örgütünün maşalarından bu hal ile ölenler ise bu dünyada ve ukbada kara bir şaki damgası ile mühürlenip cehennemin dibini boyladılar. Nasıl yaşadılarsa öyle öldüler....
16 Ekim 2016 17:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler