YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gazdan öldüğü iddiası yalan çıktı!
İstanbul Kadıköy’de Serdar Kadakal isimli vatandaşın polisin attığı gazdan etkilenerek kalp krizi geçirdiği yönündeki haberlerin yalan olduğu ortaya çıktı.
Gazdan öldüğü iddiası yalan çıktı!
14 Eylül 2013 / 16:56 Güncelleme: 14 Eylül 2013 / 17:15

Sosyal medya üzerinden halkı kışkırtmaya çalışan gruplar, bu kez Kadıköy’de yaşanan bir olayı kullanmak istedi. Sosyal medyada başlatılan kampanya ile Kadıköy’de kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Serdar Kadakal’ın polis gazından etkilenerek kalp krizi geçirdiği iddia edildi. Ancak olayın gerçek yüzü, Kadakal’ın aile yakınlarının ifadeleri ile ortaya çıktı.

"Kalp sorunları vardı"

Aile yakınlarından alınan bilgiye Kadıköy’de bar işleten Serdar Kadakal, 1996 yılında kalp rahatsızlığı geçirdi ve ameliyatla kalp kapakçıkları değiştirildi. Kalp pili takılarak hayatını devam ettiren Kadakal’ın doktorların tüm uyarılarına rağmen içki ve sigara tüketmeye devam ettiği ifade edildi. Dün akşam alkol aldığı öğrenilen Kadakal’ın kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği belirtildi. Bar çalışanları da Kadakal’ın Kadıköy’de polisle göstericiler arasında yaşanan olaylara katılmadığını ve hep barda olduğunu anlattı.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler