YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Garipoğlu şikayetçi oldu!
Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, yaşı küçük olduğu halde adını açık yazan bir gazeteye mağdur sıfatıyla dava açtı...
Garipoğlu şikayetçi oldu!
06 Ekim 2010 / 07:39 Güncelleme: 06 Ekim 2010 / 07:42

Lise öğrencisi Münevver Karabulut’ün öldürülmesine ilişkin davada hakkında 18 yıldan 24 yıla kadar hapis cezası istenen Cem Garipoğlu, 18 yaşından küçük olduğu sırada bir gazetede hakkında çıkan haberde isminin ve fotoğrafının açıktan yayınlanmasıyla ilgili açılan davada ‘mağdur’ sıfatıyla ifade verdi.

Haberi yazan muhabirinde hazır bulunduğu duruşmada Cem Garipoğlu, haberi yazan muhabir ve haberin yayınlandığı gazete hakkında şikayetçi oldu.

Eyüp 2. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada ifadesi alınan sanık Gül Kireklo “Sanığın kaçak olduğu dönemde kaç yaşında olduğu bilinmiyordu” derken, Cem Garipoğlu ise sanıktan şikayetçi olduğunu ifade ederek, “O tarihte 17 yaşındaydım daha sonra da hakkımda yaş tahsili kararı verilmedi” şeklinde ifade verdi. • CİHAN

KİLO ALMIŞ

Yoğun güvenlik önlemleri altında adliyenin arka kapısından içeri alınan Cem  Garipoğlu’nun kravatlı takım elbisesi, saçlarının uzunluğu ve yakalandığı 17 Eylül tarihinden bu yana aldığı kilolar dikkat çekti. (Star)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler