YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Garipoğlu ailesinde küslük bitti
Münevver Karabulut’un katil zanlısı olarak 18 ile 24 yıl arası hapis cezası istemiyle yargılanan Cem Garipoğlu, cinayet olayından beri kendisine küs olan ailesiyle barıştı.
Garipoğlu ailesinde küslük bitti
13 Temmuz 2010 / 07:53 Güncelleme: 13 Temmuz 2010 / 07:54

Cinayetten sonra Cem’in ziyaretine sadece ağabeyi Levent Garipoğlu giderken, Cem’in anne ve babası cinayetten ötürü kızgın olduğukları oğullarını affetti. Garipoğlu Ailesi’nin avukatı Aytekin Kaya, ailenin tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi’nde Cem Garipoğlu’nu her hafta ziyaret etmeye başladığını, dargınlığın bittiğini söyledi.

İstanbul’da 3 Mart 2009 tarihinde Etiler’de bir çöp konteynerinin içinde başı kesilmiş halde bulunan lise öğrencisi Münevver Karabulut’un katil zanlısı olarak Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde 18 ile 24 yıl arası hapis ile yargılanan Cem Garipoğlu, cinayetten ötürü kendisiyle küs olan ailesiyle barıştı. Garipoğlu Ailesi’nin avukatı Aytekin Kaya, cinayetin ardından 13 ay boyunca yurt dışında yaşayan anne Tülay Makbule Garipoğlu’nun oğluna duyduğu tepkiden ötürü ziyaretine gitmediğini söyledi. Kaya, cinayet davasında yargılanan baba Mehmet Nida Garipoğlu’nun 30 Nisan’da tahliye olduğunu hatırlattı...(Star)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler