YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Garipoğlu ailesi Moskova Büyükelçiliği'ndeydi
Görevlilerinin şüphelenmesi üzerine büyükelçilikten uzaklaşarak kayaplara karıştılar
Garipoğlu ailesi Moskova Büyükelçiliği'ndeydi
03 Mayıs 2009 / 09:30 Güncelleme: 03 Mayıs 2009 / 00:00

İstanbul'da başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Moskova'da olduğu iddia edildi. Tülay Garipoğlu, kızı Sakine ile birlikte 'kızının pasaportunun uzatılmasıyla ilgili bir işlem için' geçen hafta Moskova Büyükelçiliği konsolosluk bölümüne geldi.


CEM DIŞARIDAYDI


Kızının pasaport işlemleri yapılırken, konsolosluk görevlilerin şüphelenmesi üzerine anne ile kızının büyükelçilikten kaçarcasına uzaklaştığı iddia edildi. Tülay ve Sakine Garipoğlu'nu bina dışında bekleyen bir erkeğin daha olduğu ve üçünün de hızla büyükelçilikten uzaklaşarak kayıplara karıştığı, Anne ve kızı bekleyenin Cem Garipoğlu olduğu ileri sürüldü.


ÖNLEM ALINDI


Katil zanlısı Cem'in babası Nida ve annesi Tülay Garipoğlu mart ayında da gözaltına alınmış, ifadelerinden sonra serbest bırakılmıştı. Tülay Garipoğlu, serbest bırakılmasının ardından kayıplara karışmıştı. Bu arada, pasaport işlemini mutlaka yaptırması gereken Garipoğlu ailesinin tekrar büyükelçiliğe gelmesi olasılığına karşı önlem alındığı, ancak ailenin bir daha elçiliğe uğramadığı kaydedildi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler