YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
G.Saraylılar'ı kızdıracak klip
İskender, Polat'ı ele geçirdi, sorguya çekiyor. İşte İskender'in Polat'a sorduğu o soru: Polat'ım 6 Kasım'ı hatırlıyor musun?
G.Saraylılar'ı kızdıracak klip
28 Mart 2010 / 11:38 Güncelleme: 28 Mart 2010 / 10:55

Turkcell Super Lig'de bugün oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi, Adanalı bir taraftar Galatasaray'ı kızdıracak klip hazırladı. Klipte "Kurtlar Vadisi" dizisinde İskender, Polat'ı sorguya çekiyor. Ancak sorguda bu kez İskender Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 6-0 yendiği 6 Kasım'ı, ve Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi en son ne zaman yendiğini soruyor. Bir hücrede tutulduğu sahnenin yer aldığı ve "Hatırlamıyorum" diyerek cevap verdiği klip, elden ele dolaşıyor. 


 

Turkcell Süper Liginde 27. haftanın en önemli maçlarından biri bugün Ali Sami Yen Stadında oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi. Yıllardan beri ezeli rakiplerin maçı nefes keserken taraftarlarda bu maçlar öncesi ilginç görüntüler oluşturuyor. Fenerbahçe ya da Galatasaray sevgisi taraftarlara ilginç klipler yaptırıyor.   

Adana'da Fenerbahçe aşığı olan bir taraftar, Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 10 yıldır Kadıköy'de yenememesinden esinlenerek bir klip hazırladı. Klibinde ise izlenme rekorları kıran ve yaklaşık 10 yıldır seyirciyle birlikte olan "Kurtlar Vadisi" dizisini kullandı. Dizi de Polat Alemdar rolüyle oynayan Necati Şaşmaz, İskender rolüyle oynayan Musa Uzunlar tarafından yakalanarak bir yerde tutsak ediliyor. İskender bu sırada Polat'ı hücrede sorguya çekiyor. Filmdeki bu sahne Adanalı vatandaş tarafından Galatasaray sorgusuna döndürülüyor. İskender sorgusuna, "Polat'ım sana Galatasaray hakkında sorular soracağım" diye başlıyor. İskender ilk sorusunda Fenerbahçe'nin yıllar önce 6 Kasım'da Galatasaray'ı 6-0 yendiği maçı soruyor. İskender "Polat'ım 6 Kasım'ı hatırlıyor musun?" diyor. Ancak Polat "Hatırlamıyorum" cevabını veriyor. İskender ardından, "Bu Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu" diye sorması üzerine Polat yine hatırlamıyorum diye cevap veriyor. İskender ardından, "Galatasaray Fenerbahçe'yi en son ne zaman yendi" diye soruyor ama Polat yine hatırlamıyorum diye yanıt veriyor. Polat'ın sürekli hatırlamıyorum diye cevap vermesine sinirlenen İskender, "E Polat'ım sende bir şeyi hatırla. Daha yapacak çok işimiz var" diye Polat'a kızıyor. Klip burada bitiyor. Ama bu klip Galatasaraylıları çok kızdıracağa benziyor.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler