YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
G.Kurmay'dan flaş açıklama
G.Kurmay'dan flaş açıklama
05 Temmuz 2011 19:45
Genelkurmay Başkanlığı, Yüksekova'da 2 uzman çavuşu şehit eden teröristlerin sivil vatandaş gibi davranarak pusu kurdukları ve arkalarından yakın mesafeden hunharca ateş ettiklerini bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde iki uzman çavuşu şehit eden teröristlerin sivil vatandaş gibi davranarak kaldıkları apartmanın önünde pusu kurdukları uzman çavuşlara arkadan ve yakın mesafeden ''hunharca'' ateş ettiklerini bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesindeki bilgiye göre, Dağ Komando Tugay Komutanlığında görevli Piyade Uzman Çavuş Yahya Karakaya ve Piyade Uzman Çavuş Murat Özkozanoğlu, sivil kıyafetleri ile göreve gitmek üzere sabah saatlerinde kirada oturdukları evden ayrıldı. Bu sırada apartman çıkışında pusu kurarak uzman çavuşları bekleyen ve vatandaş gibi davranan teröristler, saat 07.10'da arkalarından ve yakın mesafeden ''hunharca'' ateş ederek uzman çavuşları şehit etti.

AA

ergenekon...
 // ibrahim çelikoğlu
Öldürenler yoksa Ergenekoncu muydu?Anayasa gereği "içte ve dışta koruma görevim var" diyebilen,korumaktan neden aciz???...
06 Temmuz 2011 08:52
neden lojman vermediniz?
 // adsız
paranız mı yoktu? yoksa olan lojmanları adil paylaşmadınız mı ?...
05 Temmuz 2011 19:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler