YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
G. Koreli kız kapkaça uğradı
Türkçe öğrenmek için İstanbul'a yerleşen Güney Koreli Kim Danya, Sultanahmet'te tanışarak arkadaş olduğu şahıs tarafından kapkaça uğradı.
G. Koreli kız kapkaça uğradı
30 Ocak 2010 / 16:24 Güncelleme: 30 Ocak 2010 / 16:24

Birlikte gezintiye çıktıkları genç tarafından çantası çalınan, boğuşma sırasında şahsın attığı taş nedeniyle başından ağır yaralanan Güney Koreli genç kızın yardımına çevredeki vatandaşlar yetişti.
 

Kimliği öğrenilemeyen genç, gezinti sırasında Kim Danya'yı, Silivrikapı'da surların bulunduğu bölgeye götürdü. Kim Danya, şahsın bir anda çantasını almak istemesiyle büyük şok yaşadı. Güney Koreli genç kız, çantasını kaptırmamak için çabalarken, ismi öğrenilemeyen genç yerden aldığı taşla genç kızın başına vurmaya başladı. Kanlar içinde kalan Kim Danya yere yığılırken, kapkaççı genç çantayla birlikte olay yerinden kaçtı.
 

Büyük şok yaşayan Kim Danya, kendi imkanlarıyla yol üzerindeki otobüs durağına kadar gelebildi. Bu sırada yaralı genç kızın yardımına, çevredeki vatandaşlar koştu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Türkçe konuşamayan Kim Danya ile anlaşmakta zorluk çekti. Bu sırada yoldan geçen bir bayan, İngilizce konuşabilen genç kızla polis arasında tercümanlık yaptı.


Güney Koreli Kız ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, eşkali belirlenen şahsın yakalanması için soruşturma başlattı. İHA
 

Kimlerin yaptığı belli
 // Okan Yılmazer
İşim gereği haftanın en az 4 günü Sultan Ahmet teyim..

Turistlere rahat vermeyen ,sürekli peşlerinde dolaşan kimler dersiniz*

Açılımın öznesi kürtler......SultanAhmet te yapmadıkları rezillik yok.

Hanutçuluk, kapkaççılık vs ile turiste gün yüzü göstermezler.

Aralarında arasanız ilaç niyetine ..kürt olmayan bulmazsınız. Çünkü kendilerinden olmayanı orada barınıdırmazlar....
31 Ocak 2010 14:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler