YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'fuatavni'nin kim olduğu ortaya çıktı!
Akşam gazetesi yazarı Murat Kelkitlioğlu, paralel örgütün sosyal medyadaki provokatörlerinden ‘fuatavni’nin deşifre olduğunu yazdı.
'fuatavni'nin kim olduğu ortaya çıktı!
16 Haziran 2014 / 10:07 Güncelleme: 16 Haziran 2014 / 10:16

Fuatavni’nin deşifre olduğunu ve bir kişi değil beş kişi olduğunu söyleyen Murat Kelkitlioğlu, “Fuatavni ekibinin kimlerden oluştuğunu bildiğim halde bu köşede isimlerine yer vermeyeceğim.” dedi.

İşte Kelkitlioğlu’nun yazısının o bölümü:

Twitter’da özellikle Başbakan Erdoğan’ın özel hayatı da dahil yaptıklarıyla ilgili kışkırtıcı yazılarıyla dikkat çeken ’fuatavni’ kod adlı bir isim var. Hemen hemen her kurumda olduğu gibi burada da başlatılan çalışma sonucu, korkaklıklarından perde arkasına sığınan bu ‘fuatavni’ deşifre oldu.

Bir kişi değil 5 kişi

‘fuatavni’ bir kişi değil, bir ekip. Ekip elemanlarından bazıları yurt dışında. Beş kişi oldukları belirlenen ekip 2 gazeteci ve 3 emniyetçiden oluşuyor. ‘fuatavni’ hesabından yayınlanan bazı bilgiler yabancı bir istihbarat servisinin yardımıyla elde ediliyor, ekipteki bir gazeteciye bu istihbarat servisinden çeşitli bilgiler geliyor, bu isim de ortak hesap ‘fuatavni’de bunları paylaşıyor.

Hepsinin ismi belli

Bize ahlak dersi vermeye çalışan arkadaşlara sesleniyorum!

‘fuatavni’ ekibinin kimlerden oluştuğunu bildiğim halde bu köşede isimlerine yer vermeyeceğim. Fişlemelerle nam salmış bu ‘paralel yapı’nın içine düştüğü alçaklığa ben uymayacağım!

Bu isimler olması gerekenlerin zaten elinde! Devletin ilgili kurumları isimleri merak ediyorsa bulması zor değil!

meral
 // mirzabey
çevikbire selam duranı, göz kaş işareti yapanı; hocası bilene hatta mhdi bilene ne denir? yazık lan yazık, o aklı sana Cenab-ı Hak boşunua mı verdi? ha bi düşünün. adamlar mesaj atıyor telefona, şu kadar kahhar ismi okunacak diye. daha yeni mesaj geleli bir hafta oldu. okuyun diyor. kime okuyacaksın Kahhar ismini şimdi? o da yok... ey Üstad Bediüzzaman şunları bir de gözünle görecektin, seni diyar diyar süren chp zihniyetiyle aynı safa gelmişleri bir görseydin? yazık çok yazık......
16 Haziran 2014 Pazartesi 19:19
bu ne güçlük
 // adımı boşver
Sn editör/yorum formatını düzenleyen kişi:siz yorum yapmayı bu kadar guçleştirirseniz vakti ve söyleyecek sözü çok olan bendenizden yorumuok...
16 Haziran 2014 11:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler