YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FuatAvni bu kez de ismini değiştirdi
FuatAvni bu kez de ismini değiştirdi
21 Ocak 2015 11:40
Fuat Avni adlı Twitter hesabı engellenince ismini ve hesabını değiştirdi. Fuat Avni'nin yeni hesabında adı Fuat Ali Avni oldu.

Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığınca, soruşturmanın gizliliğinin ihlal edildiği gerekçesiyle "Fuat Avni" adlı Twitter hesabıyla ilgili başlatılan soruşturmada 'engellenme' kararı verilmesi üzerine Twitter fenomeni Fuat Avni adını değiştirdi.

Yedek hesabı olan @fuatavni_f hesabından açıklama yapan Fuat Avni, "Güzel insanlar, sizinle olan iletişimimizi koparamazlar. Şimdilik sadece buradan yazacağım. Yedek hesabımı da bildireceğim. Güzel insanlar, yedek hesabım @fuataliavni dir. Korkma, titre" dedi.
 
Fuat Avni'nin yeni hesabında adının Fuat Ali Avni olarak değişmesi dikkat çekti. Bu arada Fuat Ali Avni adlı hesabı kısa sürede binlerce kişi takip etmeye başladı.

Fuat Ali Avni yeni hesabında ise, "Güzel insanlar, daha önce takip ettiklerim dahil kimseyi takip etmeyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler..." mesajını paylaştı.

00:40
 // M.N.A.
Herkes fuat Avni'yi soruyor merak ediyor bunda bilinmiyecek ne var polislerimizin içindeki hainler tüm polis ve yargi bilgisayarlarını pensilvanya'ya paralel bağlantı yapmışlar kimin hakkında soruşturma açılacaksa bilgisayara kaydedildimi çakallar hemen fuat avni çakalina yazdiriyorlar...
22 Ocak 2015 00:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler