YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fuat Avni'nin hesaplarına erişim engellendi
Fuat Avni'nin hesaplarına erişim engellendi
20 Ocak 2015 16:55
Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine, "Fuat Avni" adlı Twitter ve Facebook hesaplarına erişimin engellenmesine karar verdi. Karar, TİB'e gönderildi.

Mahkeme, kriptolu ve normal telefonların usulsüz dinlendiği iddiasıyla Ankara merkezli 4 ildeki "paralel yapı" operasyonuna ilişkin soruşturmanın gizliliğinin, sosyal medya aracılığıyla ihlal edildiği gerekçesiyle "Fuat Avni" adlı Twitter ve Facebook hesaplara erişimin engellenmesine karar verdi. Karar, TİB'e gönderildi.

Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi, Twitter ve Facebook'taki ilgili sayfalara erişimin engellenmesi, bunun yerine getirilmemesi halindeyse sitelere erişimin engellenmesine yönelik karar verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Ali Babacan, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın da aralarında bulunduğu devlet büyüklerine ait kriptolu ve normal telefonların usulsüz dinlendiğinin tespitiyle ilgili başlatılan soruşturmanın gizliliğini, sosyal medya aracılığıyla ihlal ettikleri gerekçesiyle "Fuat Avni" adlı hesaptan paylaşımlarda bulunan kişi ya da kişiler hakkında soruşturma başlatılmıştı.

 

AA

gerçek kimliğini...!!!
 // Muhafız
Fuat Avni denilen vatan haini maçası yiyorsa gerçek kimliğini açıklasında görelim, kendisi erkekmidir yoksa dönmemidir anlayalım bakalım...!!!genelevdeki bayanlar bile ondan daha namuslu ve onurludur herhalde bu vatan hainlerinde hertürlü onursuzluk, şerefsizlik var ama bu millet onlara karşı mutlaka gereğini yapacaktır bundan kimsenin şüphesi yoktur...!!!...
21 Ocak 2015 Çarşamba 02:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler