YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fransız gazeteci Erdoğan hakkında öyle şeyler söyledi ki...
Fransız Gazeteci Gilles Martin-Chauffier, ülkesinde yayınlanan bir programda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye'nin tartışıldığı programda, ülkesinin tutumunu eleştirerek, Türkiye'nin bölgenin en istikrarlı ülkesi olduğunu söyledi.
Fransız gazeteci Erdoğan hakkında öyle şeyler söyledi ki...
30 Eylül 2016 / 14:32 Güncelleme: 30 Eylül 2016 / 14:44

Fransa'da yayın yapan haftalık magazin ve haber dergisi Paris Match'ın Genel Yayın Yönetmeni Gilles Martin-Chauffier, Fransız televizyonda Fransa'nın Türkiye'ye karşı tutumunu sert şekilde eleştirdi.

"TÜRKİYE'DE DEMOKRASİ VAR! HEM DE..."

Martin-Chauffier Erdoğan'ın diktatörlükle suçlayanlara "Türkiye bölgenin en istikrarlı ülkesi. Ve üstelik orada seçimler var ve düzenli yapılıyor. 

Yüzde 48 oy almasına rağmen diğer partilerin görüşlerini alıyor anayasa çalışmalarına katılmalarını istiyor. Ayrıca dünyada Kürtlerin tüm zamanlarda parlamentoda olduğu tek ülke" dedi.

"TÜRKİYE OLMASA..."

Batı propagandasına karşı çıkan ünlü gazeteci sözlerine şunu da ekledi "Türkiye bugün bizim için mülteci akınını durduran tek ülke. Görmezden gelmeniz bunlar olmuyor anlamına gelmez"

1-(1).png1-(2).png

HEPSİ BİLİYOR DA
 // CEM
İşlerine gelmiyor.Bu cesaret edip gerçekleri konuşmuş...
30 Eylül 2016 Cuma 20:02
 // Murat Aydın
BU ADAM GERÇEK BİR FRANSIZ OLDUĞU HALDE BUNLARI SÖYLÜYORSA ; BU ÜLKEDE CUMHURHURBAŞKANIMIZI İSTEMEYENLER KONUYA GERÇEKTEN FRANSIZ KALMIŞLAR DEMEKKİ...
30 Eylül 2016 18:20
İŞTE SİZE ADAM GİBİ BİR ADAM! ➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
İşte dillereDestan-başLâikistan'daki toplumsalHırlaşıKöpeklerine ve gâvurpa'daki efendilerine HOŞT! diyen adam gibi bir ADAM!!!...
30 Eylül 2016 Cuma 15:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler