YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Flaş iddia: Vatikan Mezopotamya Hristiyan Devleti kuracak!
Abdurrahman Dilipak, Vatikan'ın Mezopotamya'da Hristiyan Devleti kurma planının olduğunu ve bu planın hayata geçirilmesi için 200 milyar dolara yakın para ayrıldığını söyledi.
Flaş iddia: Vatikan Mezopotamya Hristiyan Devleti kuracak!
03 Şubat 2016 / 13:20 Güncelleme: 03 Şubat 2016 / 13:34

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak bugünkü “Komplo teorileri” makalesinde Vatikan’ın Mezopotomya Devleti kurma planından bahsetti.

İşte Dilipak'ın yazısındaki o bölüm:

“Vatikan 200 milyar dolara yakın para ayırmış; Ermenistan’dan başlayarak, Kürt bölgesini de içine alan, Gürcistan’dan başlayıp, Suriye ve Lübnan’ı da içine alan Anadolu devleti gibi, Hıristiyan ağırlıklı, Dürzilerin, Nuseyrilerin, Süryanilerin, Ezidilerin de içinde olacakları, Kürtleri de yanına alacakları yeni bir Mezepotamya devleti kuracaklarmiş.

Hani kıyamet savaşı olacak ya, onun için bölgede bir Hıristiyan kuşağı oluşturma projesi..

Balkanlar, Kafkaslar, Afrika’dan bol miktarda Hıristiyan savaşçı ve misyoner taşıyacaklarmış bölgeye.

Bunun için sokak çocuklarının, Suriye’den gelip, hayatını kaybeden kişilerin, Kürt bölgesinden artık Türkiye kimliği kullanmayanların nüfus cüzdanlarını yolluyorlarmış.”

 // Cumhur
Vallahi Dilipak diyorsa doğrudur. Çünkü mavimarmara,Kudüs gecesi ve abd nin Erbakan Yazıcıoğlu ve Erdoğan a tekliflerinin hepsinde oradaymis Allah ülkeyi ve İslam coğrafyasını korusun...
03 Şubat 2016 23:53
 // Serhat
Gel de bunu kemalist salaklar ve PKK ya inanan içimizdeki zavallı insanlara anlat...
03 Şubat 2016 20:50
Vatikancılar
 // Muammer Bekaroğlu
Bizim feto ile iran cum.başkanı niye papanın eli,ni öptüğü belli oldu önce bence iran hiriztiyan olursa şaşırmıyalım,...
03 Şubat 2016 Çarşamba 19:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler