YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Firari FETÖ’cüler kışlada saklanıyor!
Paralelci olduğu için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü’nden alınan Mithat Aynacı, darbecilerin emniyetin kapısına dayadığı tankın içinde askeri kıyafetle yakalandı.
Firari FETÖ’cüler kışlada saklanıyor!
18 Temmuz 2016 / 05:36 Güncelleme: 18 Temmuz 2016 / 09:30

İstanbul Emniyet Müdürlüğü eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı ile İstihbarattan sorumlu eski Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Hami Güney, darbeci FETÖ’cü subayların arasındayken yakalandı.

Bunun üzerinde İstanbul Başsavcılığı, aylardır aranan Ekrem Dumanlı ile diğer firari FETÖ’cülerin de askeri birliklerde saklanma ihtimali üzerine tüm askeri birliklerde detaylı arama kararı verdi.

HAİNLERE DESTEK

FETÖ’nün 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra İstanbul Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma kapsamında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.

Paralel Yapı soruşturmaları kapsamında aranan bazı polis müdürleri ile FETÖ’cü gazeteci ve işadamları, 2014 beri bulunamıyordu. Aranan bu polis müdürlerinden bazıları 15 Temmuz gecesi ‘darbe yapmaya çalışan’ askerlerle birlikte ortaya çıktı.

Hainlere destek verdiği tespit edilen eski polis müdürleri Mithat Aynacı ve Hami Güney gözaltına alındı. Mithat Aynacı, Vatan Caddesi’ndeki Emniyet binasının önündeki tankın içinde askeri kıyafetlerle gözaltına alındı.

BİRLİKLERDE Mİ?

Yapılan araştırmada aylardır aranan FETÖ’cü firari polislerin askeri birliklerde saklandığı tespit edildi.

Bunun üzerine soruşturmayı yürüten İstanbul Başsavcılığı Ekrem Dumanlı ile diğer firari FETÖ’cülerinde askeri birliklerde saklanma ihtimali üzerine tüm askeri birliklerde detaylı arama kararı verdi.

GÜLEN’E PENSİLVANYA’DA PROTESTO

Bölücü terör örgütü FETÖ’nün elebaşı Fethullah Gülen, Pensilvanya’daki büyük köşkünün önünde protesto edildi. ABD’nin New York, New Jersey, Maryland eyaletlerinin yanı sıra başkent Washington’ın da aralarında bulunduğu birçok kentten gelen Türk-Amerikan toplumu üyesi yüzlerce kişi, sabah saatlerinden itibaren Gülen’in  Saylorsburg bölgesindeki büyük çiftliğinin önünde toplandı.

Ay yıldızlı tişörtler giyip Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini taşıyan vatandaşlar, sık sık “Devran döndü sıra sana geldi”, “ Obama Gülen’i eve gönder”, “İdam gelsin ihanet bitsin” şeklinde sloganlar attı.

 

STAR

 // objektif
Alevi ismini igrenc ağzına dolama atiker. Nerden bunu Alevilere bağlarım diye yirtma mabadını. Terbiyesizlik yapma....
18 Temmuz 2016 16:07
bunlara ait tüm kurumlar didik didik edilmeli..
 // atiker
yurtlar dershaneler kargosundan zengininin evinden ne varsa subay lojmanları hatta millet vekili evleri bunlara yakın olanların polis lojmanları ordu evleri yazlıklar delet misafir evleri tuskona ait tüm binalar en ince detaylarına kadar aranmalı abd ye kaçtı denilen piçlerden bile buralarda saklananı çıkabilir orduda pkk ve ulusalcı alevi subaylarada dikkat darbenin ne olacağını sonuçlarını avuçlarını ovuşturarak bekleyen çok başka zalimlerin olduğundan eminim.....
18 Temmuz 2016 Pazartesi 12:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler