YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Firari darbeci pilotlar böyle yakalandı
Akıncı Hava Üssü’nde uçuş için sıra bekleyen ancak darbenin başarısız olmasıyla üsten kaçan pilotların fotoğraflarına ulaşıldı.
Firari darbeci pilotlar böyle yakalandı
25 Temmuz 2016 / 09:02 Güncelleme: 25 Temmuz 2016 / 09:04

İddialara göre darbenin başarısız olmasıyla sabah saatlerinde Eskişehir’den havalanan F-4 uçaklarının Akıncı Üssü’nü bombaladığı sıralarda darbeci pilot ve uçuş personelinin üsten kaçtıkları tespit edildi.

Ankara’nın Kazan ilçesinde üs yakınlarındaki ağaçlık alanda saklanan askeri personele Özel Harekat polisleri tarafından operasyon yapıldı. Operasyon sonucu üçü pilot on kişi ağaçlık alanda kıskıvrak yakalandı. Çatışma sonrası yakalanan pilotlar ve diğer havacılar elleri arkadan kelepçelenerek yol kenarına yatırıldı.

firari_darbeci_pilotlar_boyle_yakalandi_1469425720_877.jpg

 

VATAN

Bu milletin hakkı değil mi???!!!
 // Muhafız
Ey TC.DEVLETİ VE HÜKÜMETİ;Bu şerefsiz vatan hainlerinin yaptığı şerefsizliklerinin karşılığında,demokrasi için ŞEHİT olanların Ailelerinin HAKKI DEĞİL Mİ?KISASA KISAS; yani "İDAM"istemek bunların HAKKI DEĞİL Mİ?,neden bu MİLLETİN isteğine kulaklarınızı tıkıyorsunuz???!!!Kardeşim bizler bu vatan hainlerinin yaptığı VATANA İHANET suçunun karşılığı;İDAM istiyoruz...!!!zamanında İDAM cezası olsaydı ne pkk terör örgütü bu kadar azardı,ne ÖZGECAN olayları olurdu,nede bu vatan hainleri cesaret ederdi...
25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:31
 // Oguz
Allah belanizi versin sütü bozuklar, simdi gelsinde o mehdiniz sizi kurtarsin, dua edin adaletin eline düstünüz, eger halkin eline düseydiniz haliniz vahimdi. Hemi bu dünyanizi yiktiniz hemide öbür dünyanizi. Sizlere hep lanet okuyacak bu millet....
25 Temmuz 2016 13:36
 // vatandaş
Namussuz vatan hainleri asın bunları...
25 Temmuz 2016 10:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler