YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Fezlekeden kahraman çıkmaz''
"Fezlekeden kahraman çıkmaz''
13 Ocak 2012 18:46
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında düzenlenne fezleke ile ilgili bir açıklama da Başabakan Erdoğan'dan geldi. Edoğan Kılıçdaroğlu'nun ve CHP'nin fezlekeye yaklaşımını çok sert sözlerle eleştirdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Günlerdir görüyorsunuz. Bir fezleke düzenlendi diye kıyamet kopuyor. Aslında dert başka. Dert, kendi içindeki sıkıntıyı nasıl giderecek, ona bakıyor. Bakın burada bir gerçeği size anlatayım, bu çok önemli, çünkü takip edememiş olabilirsiniz. Son derece abartılı biçimde ortalığı velveleye verdiler. Adeta fezlekeden bir kahraman çıkarma gayreti içindeler. Şapkadan tavşan çıkar ama kusura bakmasınlar, fezlekeden kahraman çıkmaz'' dedi.

Başbakan Erdoğan, ''Silivri'de tiyatro yok. Silivri'de, milletin hakimleri, savcıları, millet adına sanıkları yargılıyor. İlla tiyatro görmek istiyorlarsa, kendilerine baksınlar, kendi parti grup toplantılarına baksınlar. Zira CHP Grubunun artık komedya sergileyen tiyatrodan farkı kalmadı'' dedi.

Erdoğan, ''Şu anda TBMM'de ben dahil birçok milletvekili için, altını çizerek söylüyorum, 622 adet fezleke var. Benimle ilgili 3 tane fezleke var. CHP eski Genel Başkanı sayın Baykal'la ilgili 3 fezleke var. Sayın Kılıçdaroğlu ile ilgili de, daha önce Meclis'e gelmiş; görevi suistimalden, hakaretten, tehditten, iftiradan tam 13 fezleke var. Bu değil yani ilk fezleke... Bu en son hazırlanan fezlekenin benzeri, yani kamu görevlisine hakaretten, adil yargılamayı etkilemeye teşebbüsten daha önce 4 tane fezleke hazırlanmış. Yani ilk kez fezleke hazırlanmıyor. Şimdi bir ucuz kahramanlığın içindeler'' dedi.

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti;

''Bir fezlekeden, 622 fezleke arasında sadece 1 fezlekeden, kalktılar darağacını telaffuz etmeye başladılar. Kusura bakmayın ama, o meşhur roman kahramanı Don Kişot'un bile hayal dünyası bu kadar zengin değildi. Don Kişot bari yeldeğirmenleriyle savaşıyor. Sayın Kılıçdaroğlu'nun ise neyle savaştığı bile belli değil. Olsa olsa kendi içindeki sıkıntıları gidermekten öte bir şey değil'' (AA)

13:47
 // viktor manga
biz imamın kayığına binmişiz...
14 Ocak 2012 13:47
HOKKABAZ SİYASİ ÇIKAR
 // mucit48
SAYIN BAŞBAKAN FEZLEKEDEN KAHRAMAN ÇIKMAZ DİYOR AMA ...
ÇOK GÜZEL SİYASİ HOKKABAZ ÇIKAR... BIRAKIN ÇALSINLAR,SOYSUNLAR,AKRABALARINI HAKSIZ YERE DEVLET DAİRELERİNE DOLDURSUNLAR.
ÖNCEDEN DAĞLARDA EŞKİYALIK YAPIYORLARDI ŞİMDİ ŞEHİRLERDE YAPMA SERBESTLİĞİNİ UYGULUYORLAR SORUMSUZCA...
...
13 Ocak 2012 21:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler