YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fetullah Gülen'in yerine o isim geçecek!
15 Temmuz'daki darrbe girişiminin ardından gerçekleştirilen operasyonlarla çözülme sürecine giren FETÖ'nün, elebaşı Gülen'in yerine geçecek kişi için çalışma yaptığı ortaya çıktı.
Fetullah Gülen'in yerine o isim geçecek!
12 Ekim 2016 / 08:42 Güncelleme: 12 Ekim 2016 / 09:11

Gülen’in en yakın ekibinde yer alan Mehmet Ali Şengül, Cevdet Türkyolu, Osman Şimşek ve Ahmet Kurucan’ın isimlerinin üzerinde durulduğu, Şengül’ün yeni lider olarak öne çıktığı belirtiliyor. 

FETÖ’nün tüm faaliyetlerini yakından izleyen istihbarat birimlerinin yaptığı analizler sonrası hazırlanan raporda, örgütün, başlayan çözülmenin önüne geçmek için yeni çalışmalar yürüttüğü ortaya çıktı.

Raporda, tutuklanan veya örgüte sırt çevirenlerin yerinin doldurulması için örgütün molla grubuna yeni üye seçimine gittiğine dikkat çekildi.

57fdb8a867b0a91acc4a4f10.jpg

TOPLU BEDDUA SEANSLARI

Tutuklanan örgüt üyelerinin çözülmeleri, itirafçı olmalarının önüne geçmek için de çalışma yürüttüğü raporda yer aldı. Buna göre her cezaevinde, cezaevi imamı belirleyen örgüt bu imamlar üzerinden ‘moral motivasyon’ çalışmaları yapıyor. 

FETÖ üyelerinin, toplu halde namaz kıldıkları, başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a olmak üzere ‘beddua’ seansları yaptıkları da bildirildi.

İstihbarat birimlerince hazırlanan raporda, örgüt yöneticilerinin taban kadroya sabırlı olmaları çağrısı yaptığı, tutuklu örgüt üyelerine de en geç 2 ay içinde serbest bırakılacakları yönünde haber gönderildiği, böylelikle örgütte itirafçılığı önleme çalışmaları yürütüldüğü kaydedildi.

Haberiniz yokmu???!!!
 // Muhafız
Ulan şerefsiz vatan hainleri,haberiniz yok mu yoksa???!!!biz o Pensilvanya'daki vatan hainini Tahtalı Köye Muhtar tayin ettik,en kısa zamanda tayini çıkacaktır...!!Hangi iki aydan bahsediyor sunuz?,yoksa sizlerde mi Tahtalı Köye Muhtar olma niyetindesiniz?Siz vatan hainlerinden Ömer Halis Demir'inde,ŞEHİT ettiğiniz 62 Polis Özel Harekâtçı Arkadaşların kanlarını asla yerde bırakmayacağız,bu yaptığınız vatan hainliklerinin,ve Şehit ettiklerinizin hesabını ama kanlı ama kansız mutlaka sorulacaktı...
13 Ekim 2016 Perşembe 01:07
 // Erol
Kim geçerse geçsin artık dağıldınız bittiniz fasık haçlının fasık uşakları...
12 Ekim 2016 16:39
 // Ömer
uluslararası Siyonist Güç Birliği'nce kurulup desteklenenen bu hainlerin haddine mi Feto denilen HAIN'in yerine kendilerinin belirlediği biri geçsin? tutar bir Hain uşağın kulağından oturturlar aşısız itlerin başına , Havla bakalım! Diye işleri bitene dek kullanırlar...
12 Ekim 2016 15:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler