YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fetullah Gülen'i yelleyen çocuğun kimliği belli oldu
FETÖ lideri Fetullah Gülen ağlarken bayılmaması için yelpaze sallayan kişinin İzmir'de diş teknisyeni İsa Sönmez olduğu belirlendi. Sönmez gözaltına alındı.
Fetullah Gülen'i yelleyen çocuğun kimliği belli oldu
06 Eylül 2016 / 10:12 Güncelleme: 06 Eylül 2016 / 15:10

Sabah'ın haberine göre, FETÖ lideri Fetullah Gülen ağlarken bayılmaması için yelpaze sallayan ve bu görüntüyle sosyal medyada fenomen olan İsa Sönmez'in, İzmir'de diş teknisyeni olarak çalıştığı ortaya çıktı.

90'lı yılların başında çekildiği tahmin edilen görüntülerde bayılma numarası yapan Gülen'i elindeki gazete kâğıdıyla serinletmeye çalışan ve bu esnada kalabalığı da galeyana getirmeye çalışan gencin İsa Sönmez olduğu ve halen Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde diş teknisyeni olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Sosyal medyada 'yelpazeci çocuk' olarak tanınan kişinin İsa Sönmez olduğunun belirlenmesinin ardından, polis soruşturma başlattı. Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne giden ekipler, İsa Sönmez'i gözaltına aldı. Sönmez, ifade için emniyete götürüldü.

İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Kuzey Genel Sekreteri Ahmet Erbaycu, olayın ortaya çıkmasının ardından kişi hakkında soruşturma başlatıldığını söyledi.

ACILARIN ÇOCUĞU GİBİ
 // ARSLAN
Fotoya bakınca eski yeşil çam Türk filminden bir replik gibi duruyor...
...
06 Eylül 2016 Salı 17:11
 // atak
Yemin ediyorum kurtlar vadisi oyuncularından bile iyi oyuncu bu feto,,yanındakilerin de gözünü feri kacmis mal mal bakiyorlar...
06 Eylül 2016 14:31
 // zafer
Alin bunu iceri dis cekme nasil olur ogretin bu doktora...
06 Eylül 2016 13:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler