YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fetullah Gülen'den yeni darbe iması
FETÖ lideri Fetullah Gülen, son konuşmasında örgüt elemanlarına yeni mesajlar gönderdi. Gülen'in sohbetinde kullandığı cümleler "yeni bir darbe ima ediyor" yorumlarına neden oldu.
Fetullah Gülen'den yeni darbe iması
10 Eylül 2016 / 13:44 Güncelleme: 10 Eylül 2016 / 13:53

Fetullah Gülen 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından yine boş durmuyor. 

Darbe girişimi sonrasında dünya medyasına Türkiye'yi daha fazla şikayet etmeye başlayan hain Gülen, geçtiğimiz günkü röportajında da dünya liderlerine çağrı yapmıştı.

"Erdoğan'ı durduracak kimse kalmadı" diyen FETÖ lideri Obama ve diğer ülkelerin liderlerinden "Bu gidişatı durdurmalarını" istemişti.

YENİ BİR DARBE İMASI MI?

Fetullah Gülen yeni yayınlanan sohbetinde de yine bir darbe girişimi imasında bulundu.

Teröristbaşı Gülen uyuyan asker hücrelerin harekete geçmek için emir beklediğini söyleyerek: 
"Beyindeki 10 milyar hücre harekete geçmek için tenbih bekliyor. Allah onları oraya koyduğuna göre, o kadar asker orada bulunduğuna göre bence onunla çok şeyi fethedebilirsiniz. Ama zannediyorum onlarda uykuda. Çalıştırılmadıklarından dolayı zorlanmadıklarından dolayı" dedi.

İşte Gülen'in o sözleri;

 // Hüseyin
Bu nursuz pisligi Rte'yle arasi iyiykende sevmezdim adamin yüzünde zerre kadar nur yok bu nasil bi din adamı.Adam degil mahluk......
11 Eylül 2016 04:00
 // Mustafa
10 milyar ₺ veya $ a mal olmuş bir silah sistemi. Türkiye de hainler tarafından kullanılabilir....
11 Eylül 2016 01:00
 // Mustafa
10 milyarA yakın sermayesi veya ekonomisi olan şirket veya iş gurubu, dernek, TÜSİAD gibi, OYAK gibi bir yapı düşünün, adı olmayan ama birbirlerine yeminli iş kolları da olabilir. Özellikle hammadde sektörü ise, faaliyetlerini daraltirlarsa , Türkiye ekonomisini zorlar....
11 Eylül 2016 00:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler