YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fetullah Gülen'den şehitlerimize ağır hakaret!
Teröristbaşı Fetullah Gülen, Güneydoğu'da şehit düşen mehmetçiğe ağır hakaretlerde bulundu. Gülen, "Onlar bir hiçliğe gittiler" dedi.
Fetullah Gülen'den şehitlerimize ağır hakaret!
06 Ağustos 2016 / 07:08 Güncelleme: 06 Ağustos 2016 / 11:05

Teröristbaşı Gülen Irak'ın NRT isimli televizyon kanalına verdiği röportajda Güneydoğu'daki terörle mücadele konusunda skandal ifadeler kullandı.

Devletin bölgeyi kan gölüne çevirdiğini iddia eden Gülen, PKK'lı teröristler hakkında tek kelime etmezken şehitlere ise hakaret etti.

Teröristbaşı Gülen şehitlerimiz için "bir hiçe, bir yokluğa itilen insanlar" ifadesini kullandı.

İşte Gülen'in o skandal sözleri:

"BİR HİÇLİĞE, BİR YOKLUĞA GİTTİLER"

Ben orada televizyona bakmaya cesaret edemiyorum. İster orada mazlum, mağdur durumuna düşen yerli insanlar, isterse beri tarafta bir hiçe, bir yokluğa doğru itilen ve sonra "şehit oldu" diye böyle teselli olan insanlar. Bunların her ikisi de iki cephe adına acı yani.

 // Remzi inan
Bukadarıda fazla be yaratık...
07 Ağustos 2016 00:38
Resim çok iyi
 // Boğaçhan
Kıymetli KanalA Haber editörleri, kullandığınız bu resim alçak hainin iç yüzündeki karanlıkları çok güzel yansıtmış. İlgili haberlerde bu resmi sürekli kullanmanız yerinde olur. Saygılar....
06 Ağustos 2016 Cumartesi 15:29
1
 // 1
vatana millete Dine İslama verdiği değer ortada onun için bir hiçlik olabilir oradaki insanlar sela ile Allah için çıktılar siz hainlerin islam düşmanlarının karşısına Allah yolunda öldüler seninde Allah yoluna verdiğin değer bu soylemlerinle belli oluyor tapinakci truva. .....
06 Ağustos 2016 13:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler