YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fetullah Gülen bu sefer halka hakaret etti
FETÖ lideri Fetullah Gülen, Pensilvanya’daki malikanesinden yeni bir konuşma yayınlayarak halka hakaret etti. Halka cahil diyen Gülen, ‘bazen bir kilo kömür bazen de 100 liraya oylarını satarlar’ dedi.
Fetullah Gülen bu sefer halka hakaret etti
12 Mart 2016 / 16:57 Güncelleme: 12 Mart 2016 / 17:01

Terör örgütü FETÖ/PDY’nin lideri Fethullah Gülen, son yayınlanan konuşmasında Türkiye’deki seçmenlere hakaretlerer yağdırdı.

Terör örgütünün internet sitesinde yayınlanan “Yolumuzun Kaderi ve Doğruluğunun İki Delili” başlıklı yaklaşık 35 dakikalık konuşmasının tamamını halka hakaret ve AK Parti hükümetini tehdit etmeye ayıran Gülen, milli iradenin tercihini kömür ve para karşılığı yaptığını söyleyerek halkı cahillikle suçladı.

"CAHİL HALK KÖMÜR KARŞILIĞINDA OY VERDİ"

Gülen konuşmasında, "Cahil halk çoşar, onlar çoştururlar halk da koşar arkalarından. Bazen bir kilo kömüre, bazen on kilo kömüre, bazen yüz liraya, bazen bin liraya peylenen insanlar her zaman olmuştur" dedi.

 // Alev
O dediklerini kankan Demirel falan yapıyordu Feto...!... Istersen senin gazina gelenleri anlat!...
13 Mart 2016 11:27
 // ahyeluz
Alemi nasıl bilirsin Kendim gibi...
13 Mart 2016 08:58
 // ahyeluz
Sen gerekirse yerden ölüleri kaldırıp oy kullandırin derken kac kilo kömüre pazarlik ettin Hoca birak artik yezitligi sen nasuh tövbe ni et otur köşeye Artık yeter kardeşliğin içine bukadar fitnelik soktugun Ben Şeytanı hep merak ederdim nasil o ulvi makamlardan bu lanetli makama geldi diyerek Ama senin durumuna bakinca şimdi daha iyi anlıyorum Hoca herzaman tövbe kapıları açık...
13 Mart 2016 08:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler