YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'ye bir darbe daha! Radyosu kapatıldı
FETÖ'nün ulusal yayın yapan radyosu Samanyolu Haber Radyo, Türksat'ın sözleşme yenilememesi üzerine kapatıldı. Frekans hakları ise Dünya Radyo'ya devredilecek.
FETÖ'ye bir darbe daha! Radyosu kapatıldı
20 Ocak 2016 / 23:36 Güncelleme: 21 Ocak 2016 / 11:21

Türksat'ın sözleşme yenilememesi üzerine, cemaate ait televizyon kanalı ve radyoların uydudaki yayının son bulması ile maddi krizde olduğu iddia edilen SamanyoluHaber Radyo kapandı.

FETÖ'ye ait Samanyolu Yayıncılık A.Ş'nin sahibi olduğu radyonun tüm frekansları Dünya Radyo'ya devredildi. Bundan böyle aynı frekanslarda Dünya Radyo yayında olacak. Başka bir ifade ile Dünya Radyo tekrar karasal yayına başladı.

Radyonun yayın içeriğinin nasıl olacağı önümüzdeki günlerde netleşecek.

Türksat'ın sözleşme yenilememesi üzerine, Samanyolu TV, Mehtap TV, Ebru TV ve Burç FM'in de aralarında bulunduğu televizyon kanalı ve radyoların uydudaki yayını Ekim 2015 itibariyle son bulmuştu.

Gruba ait 13 TV kanalı ve radyo şöyle: Samanyolu Avrupa, Ebru TV, Mehtap TV, Samanyolu Haber, Yumurcak TV, Dünya TV, MC TV, Samanyolu Afrika, Tuna Shopping TV, Burç FM, Samanyolu Haber Radyo, Radyo Mehtap ve Radyo Cihan.

 // optisyen
"ZAMAN 'ı durdurun"...
22 Ocak 2016 13:11
FETÖ DHKPC HDPKK SÜT KARDEŞLİĞİ
 // DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞLÜ MEHMET A.
HİMMET HIMMET ETTTİN
BAŞIMIN ETİNİ YEDİN
MAL MÜLK GİDİNCE
BANA DOKUNMA GAYRETULLAHA DOKUNUR DEDİN...
21 Ocak 2016 Perşembe 09:17
 // Ömer
Birileri kendi gibi halkıda kandırma uğraşı içerisinde... Terör örgütü diyeceksin ve bu örgüt mensupları halen ülke yönetiminde en üst noktada olacak. ihanet Kervanı yola devam etmekte kendiniz gibi ülke insanını da avutmaya kalkışmayın beyler......
21 Ocak 2016 08:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler