YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'nün yerel sesi darbeyi Çorum'dan hatırlatmış
FETÖ'nün yerel yayın organları arasında yer alan Çorum Manşet Gazetesi'nin 15 Temmuz öncesinde 'hatırlatalım istedik' köşesi üzerinden darbeye yönelik imalı sözler yayınlamış olduğu ortaya çıktı.
FETÖ'nün yerel sesi darbeyi Çorum'dan hatırlatmış
07 Eylül 2016 / 23:07 Güncelleme: 07 Eylül 2016 / 23:09

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin perde arkasına dair korkunç detaylar günbegün ortaya çıkıyor. 

Yaygın basın organları üzerinden darbeye işaret ederek, bilinçaltı mesajlar veren FETÖ'nün yerel basında da aynı yöntemi kullanmış olduğu görüldü. Çorum'da bulunan Manşet Gazetesi de bu araçlardan sadece biri...

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Çorum'da da başlatılan FETÖ soruşturma kapsamında, örgütün yayın organı Manşet Gazetesi'ne operasyon düzenlendi. Gazetenin bilgisayarlarına incelenmek üzere el konulurken, gazetenin yayın kurulundan Lokman Erdoğan da yakalandı.
 
Amasya'nın Hamamözü ilçesinde öğretmenlik yapan Lokman Erdoğan'ın Milli Eğitim Bakanlığı'nca açığa alındığı öğrenildi. 

SİSTEMLİ 'HATIRLATMA'

Manşet Gazetesi'nin ilk sayfasında yer alan 'hatırlatalım istedik' bölümünde 15 Temmuz öncesi sistemli bir şekilde yer verilen ifadeler dikkatleri çekti.

Malcolm X ve Yunus Emre'yi kullanarak darbe girişimine işaret eden gazete, örgüt yandaşlarına satır aralarından mesaj veriyor.

İşte Manşet Gazetesi'nin darbe girişiminden önce ilk sayfasında yer alan mesajlar:

-Bütün uyuyanları uyandırmaya, bir tek uyanık yeter.

-İster mermi kullansın ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.

-Hazır ol'da değildik. Rahat da durmayacağız

-Üzenlerin üzüldüğü vakit de gelir. 

n1.jpeg

SUBLİMİNAL MESAJ YAĞMURU

15 Temmuz gecesi İstanbul ve subliminal mesaj yağmuruAnkara'da baş gösteren Fethullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminin başarıyla püskürtülmesiyle birlikte bir bir ortaya çıkan detaylar kan donduruyor. 

Örgüte ait medya organları ve örgüt mensuplarının aylar, yıllar öncesinden darbeye işaret ettiği, milyonları subliminal mesaj yağmuruna tutmuş olduğu ortaya çıkmıştı

bence de
 // UGUR MUŞ
kuklayı değil kuklacıyı vurmak gerek,fifi bugün yarın eli kulağın da ona en güzel yapılacak şey roma da mezar hazırlamak bakalım zebaniler onu romada nasıl karşılar,darbeyi yapan abd fifi ise bir kukla,şarlatanı bir deha yaptınızya,ha bu arada o refah p.sinden son anda trene binen numanı şiddetle kınıyorum,abd itiraf ederken bu adam hangi akla hizmetle abd işin içinde yok diyor...
08 Eylül 2016 Perşembe 10:25
yok daha neler.
 // kbd
abartmayin yaa....
08 Eylül 2016 00:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler