YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'nün yeni oyunu! Ürün satmaya çalışıyorlar
FETÖ'nün yeni oyunu! Ürün satmaya çalışıyorlar
21 Ağustos 2016 19:24
FETÖ'nün Teknoloji sektöründe siber güvenlik alanına yatırım yaptığını dile getiren uzmanlar, örgüt ile irtibatlı firmaların kamu kurumlarına milyarlarca liralık güvenlik ürünü satmaya çalıştığını belirtiyor.

Darbe girişiminin başarısız olmasının ardından, güvenlik alanında faaliyet gösteren FETÖ/PDY ile iltisaklı firmalarca ürün ve hizmet satılmasına yönelik girişimler yoğunlaştırdı.

Milyarlarca liralık teknoloji sektöründe FETÖ/PDY mensuplarının özellikle siber güvenlik alınana yatırım yaptığını dile getiren uzmanlar, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası terör örgütüyle irtibatlı firmaların kamu kurumlarına milyonlarca liralık güvenlik ürünü ve hizmeti satmaya çalıştığını kaydediyor.

TEKNOLOJİ FİRMALARINA ÇAĞRI

Söz konusu darbe girişiminin ardından FETÖ mensupları kamu kurumlarından uzaklaştırılırken, siber tehditlerin oluşturduğu iklimden faydalanan FETÖ ile iltisaklı firmaların sattığı ürün ve hizmetlerin, kritik kurum ve kuruluşların bilişim altyapılarına erişim sağlayabildiği uyarısında bulunan uzmanlar, bu tür ürün ve hizmetlerin sadece güvenilir ve FETÖ ile ilişkisi olmadığı bilinen firmalardan temin edilmesini istedi.

Uzmanlar, ayrıca özel sektördeki teknoloji firmalarının da kendilerini bünyelerindeki FETÖ mensuplarından temizlemesi gerektiğini vurguladı.

 // Milli irade
Güvenlik ürünlerin %90ı israil menşeili firmaların. İlginç demi.... Güveni hissedebiliriz her noktada......
21 Ağustos 2016 20:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler