YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'nün izdivaç ekibine operasyon
Yalova merkezli 9 ilde düzenlenen operasyonda FETÖ'nün evlendirme sorumluları olduğu öne sürülen 6'sı kadın 11 şüpheli gözaltına alındı.
FETÖ'nün izdivaç ekibine operasyon
10 Ekim 2016 / 21:36 Güncelleme: 10 Ekim 2016 / 21:40

Yalova'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 9 ilde düzenlenen operasyonda, örgütün "evlendirme sorumluları" olduğu iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.

Yalova Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan örgütün "evlendirme sorumlusu" olduğu öne sürülen Birsen H'nin ifadesi doğrultusunda çalışma yapan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yalova, Kayseri, Osmaniye, İstanbul, Ankara, Bursa, Kütahya, Şanlıurfa ve Ordu'da belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyonda, örgütün söz konusu illerde "evlendirme sorumluları" oldukları iddiasıyla 6'sı kadın 11 kişi gözaltına alındı.

Şüphelilerin, emniyetteki işlemleri sürüyor.

Vay canına...
 // Rasim DUMAN
Bu kaçıncı "paralel" yahu, sayamıyorum artık... Adamlar "paralel siyâsî yapılanma" ile iktifâ etmemişler, hayatın her sektörüne el atmışlar. Kimse bütün bu "yapılanma" projelerinin, o sahtekâr salyalı/sümüklü' nün "kuş beyni"nden çıktığını zânnetmesin. Bütün yollar Roma'ya ( ABD-İNGİLTERE-İSRAİL "Üst akılsızlarına") çıkıyor. TÜRKİYE'nin, nasıl bir direkten döndüğünü de dehşet ve hâyretle müşâhâde ediyoruz. Rabbimize sonsuz hamd ve şükürler olsun....
11 Ekim 2016 Salı 01:39
 // atak
bunlara da bu yakışır zaten,,hani kemal sunal in filminde diyor ya ağa ne karışır milletin uçkuruna diye,,bunlar ona da karışmış,,ne diyelim Allah hidayet versin...
11 Ekim 2016 00:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler