YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'nün 1 dolarlarının şifresi çözüldü
FETÖ'nün darbe girişiminin ardından gözaltına alınanların üzerinde ve arama yapılan yerlerde bulunan 1 dolarlık banknotların dağıtımında üzerinde "Suyun ötesinden bereket" yazısı bulunan zarfların kullanıldığı ortaya çıktı.
FETÖ'nün 1 dolarlarının şifresi çözüldü
10 Ağustos 2016 / 12:51 Güncelleme: 10 Ağustos 2016 / 12:56

Terör örgütü FETÖ'ye ait bir özel okulda yapılan aramada, örgüt üyelerinin şifre olarak kullandığı 1 dolarlık banknotların bulunduğu zarflar ele geçirildi. Banknotların bulunduğu zarfların üstünde "Suyun ötesinden bereket" yazısına rastlandı. Bu ifadenin de dağıtım şifresi olduğu, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı ABD'den gönderilen banknotların, söz konusu şifreyle örgüt üyelerine teslim edildiği öğrenildi. 

Soruşturmalara eklenen 1 dolarlık banknotların yanı sıra zarflar da soruşturma dosyalarına girdi. Önceki yıllarda da terör örgütü elebaşının yandaşlarına dağıtmasıyla da gündeme gelen "1 dolarlık banknotlar", 15 Temmuz gecesine yönelik deliller arasına eklenmişti. Farklı serilerdeki banknotların çeşitli anlamlar ifade ettiği belirlenmiş, iş adamlarının bereket, askerlerin ise örgüte mensup olduğunu göstermek için 1 dolarlık banknotları yanında taşıdıkları öne sürülmüştü.

1-20160810125228.jpg

AA

 // Hani bunlar b serisi dolarlar bunlar hani f ile
Nurullah...
10 Ağustos 2016 20:11
 // huseyin
Siyonizim paraisidir bu yani yahudileri temsil eder onlar sifre olarak kullanir feto yahudidir...
10 Ağustos 2016 19:19
Sır doların arkasında
 // Nezir
Çok eski zamanlarda o zaman bilinmeyen dometesin ne olduğunu bir çocuğa sorarlar, çocuk cevaben gözü açılmadık bıldırcın vayrusu der ve babası hemen lafı yetiştirir,derki vallahi ben söylemedim kendisi bildi. 1 doların sırrı çözüldü haberide aynen buna benziyor.Gerçekten 1 doların sırrını öğrenmek isteyenler 1 doların arkasını çevirsinler,orada bir pramit, pramitin üzerinde tek göz ve pramitin altında da MDCCL yi(mesih-deccal) görürler. Bu örgütün 1 dolar şifresi deccale bağlılık göstergesidir....
10 Ağustos 2016 Çarşamba 15:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler