YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'den subaylara gizlenin talimatı!
FETÖ'den subaylara gizlenin talimatı!
21 Mart 2017 07:36
FETÖ'nün subaylara her ne olursa olsun gizlenin, kimliğinizi belli etmeyin talimatı verdiği ortaya çıktı

FETÖ'nün Deniz Kuvvetleri yapılanmasında bir dönem görev alan Hüseyin G. itirafçı oldu.

Kendisi ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki astsubayların imamlığını Emin Bağcı isimli şahsın yaptığını söyledi. Hüseyin G.'nin 'İrticadan atılma yok. Neden hala namazlarımızı gizlenerek kılıyoruz' şeklindeki sorusuna Bağcı'nın bizzat FETÖ elebaşısının albay ve generallere söylediği şu sözlerle karşılık verdiği ortaya çıktı:

"Meleği Ala'nın sakinleri yeryüzüne inse TBMM'yi onlar yönetse bile biz tedbir yapmaya devam edeceğiz.' Savcılık, bu ifade üzerine mahrem imam Bağcı hakkında yakalama kararı çıkarttı. Gözaltına alınan Bağcı, geçtiğimiz aylarda tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bağcı'nın FETÖ'nün kriptolu mesajlaşma uygulaması ByLock'çu olduğu tespit edilan Bacğcı için 22.5 yıla kadar hapsi istendi.

SABAH

bunlar şeytanın uşakları..
 // atiker
meleki ala ile ne işleri olurki namaz bunlarda takiyeden öde bir şey değildi işte türkiyede hertürlü ibadet ve dini özgürlüklerin önünün açılmasına rağmen bu pislikler gizlenmekten bahsediyor kendi ağzıyla itiraf ediyor milli ve dini bir cemaat olmadıklarını abd nin ve batının türkiyeyi işgal prajesinde ajan ve uşak olduklarını 15 temmuz kalkışmasıylada bu durumu netleştirdikleri alanen ordaya çıktı. şimdi devletin bunları fazla uzatmadan 16 nisandan sonra idamı getirererk büyük bir ders vermeli...
21 Mart 2017 Salı 10:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler