YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'den gözaltına alınan Hüseyin Çapkın'a bu konular sorulacak
FETÖ soruşturması kapsamında İzmir'deki yazlığında gözaltına alınan İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, 3 ayrı konuda sorgulanacak.
FETÖ'den gözaltına alınan Hüseyin Çapkın'a bu konular sorulacak
01 Eylül 2016 / 08:42 Güncelleme: 01 Eylül 2016 / 14:29

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılığı tarafından yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında İzmir Çeşme'deki yazlığında gözaltına alınan İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın aynı gün akşam saatlerinde uçakla İstanbul'a getirildiği belirtildi.

ÇAPKIN 3 KONUDA SORGULANACAK

Çapkın'ın sağlık kontrolünden geçirildikten sonra uzun bir dönem görev yaptığı Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün B bloğunda bulunan nezarethaneye konuldu.

Çapkın'ın, soruşturmayı yürüten savcı tarafından emniyette 'İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun ifadeleri', '17/25 Aralık operasyonları' ve 'FETÖ' soruşturması kapsamında 3 ayrı konuda sorgulanacağı öğrenildi.

 // ali
17 25 aralık sonrası feto kopeklerinin feto ile alakasi olmayan polis ve memurları neden fişleme yaptığı ve tasfiye ettiği araştırılmalı,bir iftira ile binlerce kişi işini kaybetti...
01 Eylül 2016 12:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler