YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cülerin yeni sinsi planı ortaya çıktı!
FETÖ'cülerin yeni sinsi planı ortaya çıktı!
28 Temmuz 2016 07:47
Geçen yıl polis okulundan Paralel Devlet Yapılanması (PDY) üyeliği nedeniyle atılan FETÖ üyesi polis adayının medyayı yanıltmak için uydurdukları “ Paralel mağduruyuz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istiyoruz” yalanı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl polis okulundan Paralel Devlet Yapılanması (PDY) üyeliği nedeniyle atılan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi polis adayının medyayı yanıltmak için uydurdukları “ Paralel mağduruyuz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istiyoruz” yalanı ortaya çıktı.  

İHA'dan yapılan açıklamada, 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü   "FETÖ mağduru polis adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi" başlıklı haberde kendilerine mağdur süsü veren şahısların FETÖ üyesi oldukları ve medyayı yanıltmak için bu yola başvurdukları anlaşıldı.

İHA'dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi;

27 Temmuz 2016 Çarşamba günü Zonguldak'tan servis edilen, "FETÖ mağduru polis adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi" başlıklı haberde kendilerine mağdur süsü veren şahısların FETÖ üyesi oldukları ve medyayı yanıltmak için bu yola başvurdukları anlaşılmıştır. 
Abonelerimize saygıyla duyururuz.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler