YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cülere 'adamımız' diyen ABD'li general YPG'yi ziyaret etmişti
CENTOM'un komutanı General Joseph Votel, darbe girişiminde bulunan FETÖ'cüler için "Amerikanın Türk ordusundaki yakın müttefikleri tutuklandı" ifadelerini kullanmıştı. Aynı general Kobani'de PKK/PYD'lilerle buluşmuştu.
FETÖ'cülere 'adamımız' diyen ABD'li general YPG'yi ziyaret etmişti
30 Temmuz 2016 / 13:22 Güncelleme: 30 Temmuz 2016 / 13:27

FETÖ'nün orduya sızmış olan teröristleri, kendilerine emanet edilen tank, top ve uçaklarla Türk milletine açıktan savaş açtı, darbe yapıp ülke yönetimini eline almak için her türlü çılgınlığa girişti.

Milletin sokaklara çıkmasıyla püskürtülen darbe girişiminin ardından, darbecilerin Amerika başta olmak üzere birçok Batı ülkesinden de desteklendiği ihtimali giderek güçleniyor.

FETÖ'CÜLERE 'MÜTTEFİK' DİYEN GENERAL

Son olarak Ortadoğu'daki Amerikan operasyonlarını yöneten CENTOM'un komutanı General Joseph Votel, darbe girişiminde bulunan FETÖ'cüler için "Amerikanın Türk ordusundaki yakın müttefikleri tutuklandı" ifadelerini kullanmıştı.

abdli-komutandan-teror-orgutune-ziyaret-1463976153-6295jpg.jpg

PKK'YI KOBANİ'DE ZİYARET ETTİ

Aynı general, geçtiğimiz ay Kobani'de PKK/PYD'lilerle bir buluşma gerçekleştirmiş, IŞİD'le mücadele adı altında terör örgütü PKK'ya destek olduklarını açıklamıştı.

Votel ayrıca Amerikan silahlarının PKK'ya ulaştırılmasında da kilit rol oynuyor.

Şok doktrini 2
 // cem
2- Siyasi yönüyle : Tatşerin Ingilteresinde, ve bugünler’de Avrupa Birliğinde.

Bunları anlatan iyi hazırlanmış, 78dk’lık bir belgesel var : Naomi Klein’in « Şok doktrini », youtub’de kolay bulunur. ABD’lilerin tüm vicdansızlıklarını çok net ve açık gözle ortaya koyuyor. ...
30 Temmuz 2016 Cumartesi 19:44
 Şok doktrini 1
 // cem
1- Ben hala ABD’nin « our boys »’larda takıldım kaldım, biraz araştırdıktan sonra nedeni buldum. « bizim çocuklar » sadece askeri anlamında değil, bunun birde ekonomik kolu « our chicago boys »’la tamamlamak lazım : Friedman’ın ültra liberal teorisi uyugulamasıdır. Bu iki « boys »’lar şok doktrinin bir bütünüdür.

Bu teoriler askeri darbelerle :misal Şili, Uruguay, Arjantina, Afganistan, Mısır, Irak, ve Evren’le Türkiye’de uygulandı.
...
30 Temmuz 2016 Cumartesi 19:41
PLANA BOGAZLARIN VE İSTANBULUN YENİ STATÜSÜNÜ DE EKLEYİN.
 // hursit dilaver
birisi tvlerde planı anlatmalı. prof ebubekir bey anlatıyor.ankaradan arabanıza binip şöyle türki cumhuriyetlere gideyim deseniz, kars sınırında falan çakılıp kalırsınız.çünkü azerbaycana geçemezsiniz arada ermenistan var. aşağıda şii iran malum.daha aşağıda da şii irak ve nusayri esed..arabanızla dışarı çıkamazsınız.buna ilave ŞU PKK KORİDORUNU KURMAK İÇİN AMERİKA HERŞEYİ GÖZE ALMIŞ. DARBEYİ BİLE..işte plan türkiyenin 4 taraftan çevrilmesi.PKK ya arazi vermek,ülkeyi 4e bölmek.haritası var...
30 Temmuz 2016 Cumartesi 16:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler