YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cülerden yeni 17-25 Aralık kumpası
15 Temmuz'da Türk milletinin büyük direnişi karşısında hüsrana uğrayan FETÖ'cüler yeni bir kumpasın peşine düştü.
FETÖ'cülerden yeni 17-25 Aralık kumpası
17 Ağustos 2016 / 00:43 Güncelleme: 17 Ağustos 2016 / 00:58

Hain darbe girişiminde hüsrana uğrayan FETÖ'cü hainler, yeni bir kumpas hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı.

17-25 Aralık dosyalarında adı geçenlerin Avrupa'ya seyahat etmeleri durumunda, ABD'deki bir davada mahkeme tarafından verilmiş tutuklama kararı gerekçe gösterilerek gözaltına alındığı ortaya çıktı. Gözaltına alınanların ilgili makamlarca  ABD'ye iade edileceği öğrenildi.

ERDOĞAN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bolonya Cumhuriyet Savcılığı’nın oğlu Bilal Erdoğan hakkında açtığı soruşturmayla ilgili, “Benim oğlumu kalkıp da kara para aklayıcısı olarak gösteremezler. Belki de İtalya’ya gelirse onu tutuklayacaklar. Bu, Türkiye ile İtalya arasındaki ilişkilerimizi bile sıkıntıya sokar. Benim oğlumla uğraşmayı bıraksın da İtalyan kendi mafyasıyla uğraşsın” ifadeleriyle İtalya'ya tepki göstermişti.

anladığı dilden könuşacaksınız..öyle barış kardeşlikle ölmaz.
 // hursit dilaver
kaç aydan beri hep bir SS teşkilatı kurun dememim demek bir sebebi varmış. yöksa bu darbe daha önce de öğrenilirdi ama bu kadar tasfiye falan da yapılamazdı ve hepsi FETÖ kahramanı yapılırdı. cök iyi öldu. merhametten mazarrat çıkacağına, musibetten hayır çıktı.ancak bunlar çök akıllılar. bunlarla çök akıllılar mucadele etmeli. nörmal akıllılarla ölmaz bu iş.bir de savaşta ilk itlaf edilecekler listesi hala yapmadınız diye sızlanmıştım. bakın bu döğru. hala itlaf edilemiyörlar.çunku liste yök....
17 Ağustos 2016 Çarşamba 12:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler