YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cülerden cezaevinde beddua seansları
FETÖ'cülerle aynı koğuşta kaldıktan sonra serbest bırakılan T.Ç., İzmir'de Aliağa ilçesindeki cezaevinde beddua seansları yapıldığını açıkladı.
FETÖ'cülerden cezaevinde beddua seansları
10 Ekim 2016 / 15:24 Güncelleme: 10 Ekim 2016 / 15:29

FETÖ'cülerle aynı koğuşta kalıp daha sonra serbest bırakılan T.Ç., İzmir'in Aliağa ilçesindeki Şakran Cezaevi'nde tutulanların beddua seansları yaptığını aktardı.

Tutuklu FETÖ sanıklarının hâlâ, Gülen'in kendilerini kurtaracağına inandıklarını belirten T.Ç., şu çarpıcı gözlemlerini anlattı:

''ARAPÇA SÖYLÜYORLARDI''

Günde 5 vakitten fazla namaz kılıp, her namazdan sonra da toplu tespih çekerek Arapça beddua ediyorlardı. Çünkü Arapça bedduaların Türkçe'den daha etkili olacağına inanıyorlardı. Bu nedenle Gülen'in, Mekkeli bir imam tarafından yazıldığını iddia ettikleri, 'Allah evlerine ateşler salsın' şeklindeki bedduasını Arapça söylüyorlardı.

''ONLAR İÇİN PEYGAMBER GÜLEN'Dİ''

Hâlâ terörist başı Gülen'in gelip kendilerini kurtaracağına inanıyorlar. Hatta bazıları cezaevinden çıkınca ne kadar tazminat alacağını hesaplıyor. Hiçbir zaman peygamberimizi anmazlardı. Onlar için peygamber Gülen'di. 

Esnaf abilerden biri, rüyasında Fetullah Gülen'in bir trene bindiğini, kendilerinin de onun arkasından trene atladığını anlattı. Bu adam, Gülen'in abdest aldıktan sonra çıkardığı atleti saklayıp arada bir koklayan sapkın bir adamdı. Onu rüyasında görmek için de uyumaya çalışıyordu.

Cezaevi Müdürü Bile Beddua Seanslarında
 // Hüseyin Çiftçioğlu
Karaman ceza infaz kurumu ve bir çok cezaevinde hala Fetöcü hainler cezaevi yetkilileri ile beraber toplanıp, mahkum,gardiyan,müdür, öğretmen, doktor, hep birlikte Sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a beddua seansları düzenliyorlar CTE ihanete merkez oldu,CTE üst yönetimi ve adalet bakanı müsteşarı görevden alınmadıkça bunun önüne geçilmez, yetkililere biri iletsin bu durumu resimler var bu konuda...
25 Temmuz 2017 Salı 15:36
 // L
Hristiyanlıktan şiaya oradan da ehli sünnete monte edilmiş dayanağı olmayan bir inanış. Boşuna beklemeyin gelmeyecek. En iyisini Allah bilir....
11 Ekim 2016 03:11
Mankurtlar
 // Rasim DUMAN
Biraz basiretleri ve ferâsetleri olsa, senelerden beri yaptıkları bedduaların, bizzat kendilerini vurduğunu görürler. Mamaafih, biz onlar için beddua etmiyor, bilâkis hidâyete ermeleri ve hakikati görmeleri için dua ediyoruz. Kendilerine de, ülkemize de, bize de yazık ediyorlar; düşman sevindiriyorlar....
10 Ekim 2016 Pazartesi 20:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler