YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cüler himmete peygamber efendimizi de bulaştırdı!
TUSKON’a bağlı Florya İşadamları Derneği’nde ele geçirilen belgede 13 Ekim 2015 tarihli himmet toplantısına katılan işadamlarının isimlerinin yer aldığı listede 18. sırada ‘Peygamber Efendimiz’ ifadesi dikkat çekti.
FETÖ'cüler himmete peygamber efendimizi de bulaştırdı!
08 Eylül 2016 / 09:10 Güncelleme: 08 Eylül 2016 / 09:16

TUSKON’a bağlı Florya İşadamları Derneği’nde ele geçirilen belgede 13 Ekim 2015 tarihli himmet toplantısına katılan işadamlarının isimlerinin yer aldığı listede 18. sırada ‘Peygamber Efendimiz’ ifadesi dikkat çekti.

Fetullahçı Terör Örgütü üyelerinin, düzenledikleri bir toplantıya katılanların arasında Peygamber Efendimiz'i de dahil ettiği ortaya çıktı. FETÖ'nün ekonomik yapılanmasına ilişkin yürütülen çalışmalar kapsamında TUSKON'a yönelik gerçekleştirilen operasyonda ilginç bir belge ele geçirildi.

POLİSLER BİLE ŞAŞIRDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsmail Uçar'ın yürüttüğü soruşturma çerçevesinde harekete geçen İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri TUSKON'a bağlı alt derneklerin adreslerine baskın düzenledi.

TUSKON'a bağlı Florya İşadamları Derneği'nde yapılan aramada ele geçirilen bir belge polisleri hayrete düşürdü. Toplantıya katılan 20 kişinin isimlerinin yer aldığı ve yanlarına himmet verip vermediğinin not edildiği belgede, 18. sıradaki ismin karşısında “Peygamber Efendimiz” ifadesine yer verilmesi bu kadarına da pes dedirtti.

Peygamber Efendimiz'in isminin yanına herhangi bir not düşülmediği görüldü. Söz konusu tutanak İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından delil torbasına konarak emniyete getirildi. Dernekte ele geçirilen 393 bin TL, 57 bin dolar ve 1450 euroya da el konuldu.

resized_69f00-5d7417cfhimmet.jpg

SORGULARI BİTTİ

TUSKON operasyonunda gözaltına alınan 81 şüphelinin, Emniyetteki yer sıkıntısı yüzünden İstanbul Adliyesi'nde gerçekleştirilen polis sorgusu dün akşam sona erdi. Şüpheliler, soruşturmayı yürüten savcı tarafından sorgulanacak.

TUSKON'a bağlı Florya İşadamları Derneği'nde yapılan aramada ele geçirilen belgede, toplantıya katılan işadamlarının listesine yer verilmiş. İsimlerin karşısına 'nafile' ve 'vacip' ve 'tahsil yapıldı' notları düşülmüş.

18. sırada ise toplantıya katılan isim olarak Peygamber Efendimiz yazılmış. Ne hikmetse bu sıra hakkında herhangi bir yoruma yer verilmemiş.Kaynak: Polisi şoke eden belge! FETÖ’cüler bunu da yapmış.

 

YENİ ŞAFAK

 // garage
20. sira icin hoca efendi yaziyor. yoksa o fetomu...
08 Eylül 2016 18:27
METAFİZİK İLE BAĞLIYORUM
 // ARSLAN
Güya toplantılarına peygamber efendimiz katılıyor biriside bağlantı kurarak sözcülük yapıyor muhtemelen sonuç budur haber detayı olmadığı için sorular cevapsız kalıyor elimizdeki verilerin toplamı bunu işaret ediyor zaten fetoş irtibat kurduğunu söylüyor... ...
08 Eylül 2016 Perşembe 11:39
NEDEN?
 // ARSLAN
Bunu yazmalarında ki kasıt nedir neyi amaçlamışlar neden 18.sırada yer almış çok fazla soru var ama haber algıya yönelik olunca gerçekleri kaçıyoruz...zaten deccal hareketi olduğunu biliyoruz sadece algılık haber yaparak başka gafletlere davetiye çıkartılıyor..!...
08 Eylül 2016 Perşembe 11:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler